Časopis Computer

Listujeme novým Computerem: notebooky pro studenty a boj s fake news na sociálních sítích

  • Otestovali jsme přenosné notebooky do 20 000 Kč
  • Radíme s výběrem bezdrátových sluchátek
  • Dohlédněte na domácnost: test levných IP kamer
Listujeme novým Computerem: notebooky pro studenty a boj s fake news na sociálních sítích

V zářijovém Computeru již tradičně nesmí chybět velký test notebooků vhodných do školních lavic. Každý student má samozřejmě jiné potřeby, tentokrát jsme hledali nejlepší notebook do 20 000 Kč pro studenty zodpovědné. Ti chtějí lehký přenosný notebook s co nejdelší výdrží, neboť chodí zodpovědně na všechny přednášky a zároveň netráví čas hraním nových her.

Do druhého testu jsme pozvali rovnou 8 velmi levných domácích IP kamer. Přes nízkou cenu nás velmi příjemně překvapila kvalita obrazu (většina dnes nabízí Full HD rozlišení), a to včetně nočního režimu. Kamery se připojují přes Wi-Fi a nabízejí vlastní cloudovou službu, takže se k obrazu dostanete snadno a rychle odkudkoli na světě. 

Předplaťte si Computer a získejte rovnou dvě vydání zdarma a doručení až do vaší schránky. Zajímá vás konkrétní téma či test? Na iKiosku si můžete objednat a zaplatit kartou jen vybrané číslo, do dvou dnů jej máte doma, případně zvolit elektronickou verzi.

O čem dále píšeme?

  • Přechod Applu na čipy ARM
  • Jak sociální sítě ovlivňují náš život
  • Zonerama a sdílení fotografií 
  • Jak nakupovat výhodně na webu
  • Jak využít NAS jako dohledové centrum
  • Jak nainstalovat Windows 10 na flashdisk
  • Připravované tituly pro next-gen konzole

Časopis Computer

V Computeru každý měsíc na 148 stranách přinášíme nejdůležitější informace ze světa počítačů, technologií a internetu. Dva důkladné srovnávací testy odhalí a ocení ty nejlepší produkty na trhu. Praktické tipy a triky vyřeší nejčastější problémy s počítači i telefony. Podrobné návody a tipy vám pomohou využít technologie v každodenním životě.

2109.png

Časopis za nejvýhodnější cenu získáte objednáním ročního předplatného na iKiosek.cz. Můžete si vybrat mezi tištěnou a elektronickou verzí. Objednat si můžete jedno číslo na zkoušku, nebo starší číslo s konkrétním tématem či velkým testem.

Diskuze (2) Další článek: Vesmírná technika: Další americké kosmodromy. A také o vypouštění raket ze strategického bombardéru

Témata článku: Časopis Computer, Apple, Notebooky, Wi-Fi, ARM, Kamera, NAS, Sluchátka, Testlab, Studenti, Jak, Zoner, Sociální síť, Bezdrátové sluchátko, Notebook, Computer, News, Test40 ženských erotických symbolů osmdesátých let

40 ženských erotických symbolů osmdesátých let

Vyzývavá krása, rafinovanost, nevinnost i perverzní voyeurské fantazie. Filmaři už se sexu ve filmu nebáli, a tak dala 80. léta vzniknout řadě kultovních ženských erotických symbolů.

Marek Čech
Filmy a seriály
Ukrajina vylepšila sovětský obrněnec ze sedmdesátých let na lovce tanků Barrier-S

Ukrajina vylepšila sovětský obrněnec ze sedmdesátých let na lovce tanků Barrier-S

** Společnost Luch Design Bureau nedávno představila nový pokročilý stíhač tanků Barrier-S ** Ten je založený na obrněnci Šturm-S ** Má ofenzivní dosah 7 kilometrů a může pálit na cíle rychleji než jeho předchůdce

Stanislav Mihulka
VojenstvíTechnika