Listujeme novým Computerem: jak vyzrát na zloděje

Názory k článku

dolph1888  |  03. 03. 2018 18:22  |  Microsoft Windows 10 Firefox 58.0

1. Ale vůbec nic promyšleného ohledně krádeží, prostě různé sociální případy, jako nepřizpůsobiví, narkomani, gambleři, možná i někteří bezdomovci vám šlohnou jakýkoliv lepší smart či NB jen proto, aby ho za pár šlupek střelili v nejbližším bazoši, kde se na nic neptají. Určitě bych celou hledací anabázi řešil přes PČR, případně si normálně danou věc, přišel odkoupit, moje hloupost, že se nechám hloupě okrást. Přece nebudu střílet nebo se nenechám zabít kvůli elektronice - budoucímu šrotu. Podstatné je, mít vždy dobře zabezpečená data, případně si disk s těmito daty, nenechávat u NB. Já tam mám vždy interní SSD s OS a aplikacemi (nic podstatného, nic adresného), data si beru s sebou na externím disku (mají násobnou cenu prosti cenně mašiny). Bankovnictví a další privátní věci řeším na mašině, kterou nikam neberu, případně osobně.
2. Tlačítkový telefon nevyžaduji, když nebudou, nebudou. Sám toho na mobilu moc nenapíšu, hry mě nebaví - nuda, maximálně foťák, video, hudba. Prostě multimédia, volání / SMS je bonus. Internet je v tom mizerný, chudý jsem zvyklý na pořádnou plochu monitoru, s plnou parádou. Nepotřebuji být stále on-line.
3. Ovlivňovač mi poprskal monitor , už je tu Špidla, už to bude dobré. Tak kdo se nechá kýmkoliv bez důvodně ovlivňovat a sám si kriticky neanalyzuje, co je či není pravda, co možné je a co už ne, jeho hloupost. Takové schopnosti měl dříve každý školák ZŠ. Je pochopitelně ovlivňování neškodné v rámci třeba reklamy / bulváru, a pak velmi nebezpečné z politického hlediska. Já si třeba myslím, že není moudré v Evropě ustupovat jisté víře a naopak zase podlézat třeba ruskému medvědovi, NATO i EU význam mají, ale ta druhá organizace se musí od základu překopat = nebo končí. Vše vyváženě, a to dnes neumí ani EU, ani USA. Jenže svět není černobílý a řešit by se vždy měly podstatné věci, ne hlouposti. Např. svět má problém s počtem lidí, infrastrukturou, odpadky, ale řeší se auta na baterie, jistě, ta vyřeší velké nákladní lodě, vyřeší moře plné plastu, vyřeší stěhování Afriky do Evropy.

Souhlasím  |  Nesouhlasím  |  Odpovědět
Zasílat názory e-mailem: Zasílat názory Můj názor
Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest SSD s kapacitou 1 TB

Srovnávací test robotických vysavačů

Vybíráme nejlepší telefony na trhu

Jak zlepšit zvuk televize