Liquid Audio boduje ve své nabídce

Hudební formát Liquid Audio stále expanduje. Posledním důkazem je společná nabídka Liquid Audio a GetMusic.com.
Společnost Liquid Audio je mezi námi již pěkně dlouhou dobu. Se svým audio digitálním formátem se Liquid Audio podařilo prosadit za relativně krátkou dobu. Proč tomu tak vlastně je? Odpověď je snadná: společnost Liquid Audio dokázala to, co formát MP3 neumožňuje. Ochrana digitálních nahrávek je totiž velice důležitým atributem pro prodejce, nahrávací společnosti a konec konců pro samotné autory takových nahrávek. Formát MP3 byl vytvořen se záměrem pro vlastní použití, nikoliv pro komerční, což Liquid Audio zcela podporuje. Liquid Audio se dnes hojně používá na celé řadě internetových serverů nabízejících hudební tvorbu. Dalším důkazem je také spolupráce společnosti Liquid Audio a GetMusic.com. LA podepsala s uvedenou společností smlouvu o integraci systému GetMusic.com do Liquid Audio systému (prodej, prewiev pomocí vlastního LA software atd.). GetMusic.com je dnes již velice vyhledávaným a oblíbeným serverem na Internetu nabízejícím celou řadu služeb spojených s digitální hudbou. V neposlední řadě se k nabídce GetMusic.com připojila také nabídka prodeje digitální hudby. GetMusic.com má ve svém zastoupení firmy, jako jsou BMG Entertainment, Universal Music Group a další. Dnes se k těmto velkým nahrávacím společnostem řadí i Liquid Audio.

GetMusic.com dnes již může distribuovat veškerou svoji tvorbu přes software Liquid Audio. Liquid Audio podporuje veškeré dnešní trendy, mezi které především patří SDMI. V poslední informační zprávě GetMusic.com bylo uvedeno, že koncem dubna bude k dispozici na tomto serveru více jak 70 000 singlů a 1 000 alb různých autorů. Vše bude samozřejmě k dispozici v CD kvalitě a ve formátu Liquid Audio.

Server GetMusic.com také podporuje hojně užívané formáty MP3, Sony ATRAC3, Dolby Digital, AAC a Windows Media; tyto formáty však v menší míře.

Celá řada dalších informací např. o formátu a systému Liquid Audio je k dispozici na http://www.getmusic.com/, kde můžete získat i celou řadu hudebních nahrávek.

Váš názor Další článek: Tak jaký byl Březen?

Témata článku: Software, Windows, Audi, Celá řada, Bod, Celá společnost, Audio, Liquid, A/B, NAB


Určitě si přečtěte

Google vymyslel technologii superpřesného GPS. Už ji podporuje Pixel 5 a dorazí i na ostatní telefony

Google vymyslel technologii superpřesného GPS. Už ji podporuje Pixel 5 a dorazí i na ostatní telefony

** Kvalita GPS ve městech občas stojí za starou bačkoru ** Mohou za to odrazy signálu od okolních budov ** Google má jejich 3D model, a tak spolupracuje s výrobci GPS čipů

Jakub Čížek | 40

Jakub Čížek
NavigaceTechnologieGoogle
Čím nahradit WhatsApp: Vyberte si z 10 alternativních komunikátorů

Čím nahradit WhatsApp: Vyberte si z 10 alternativních komunikátorů

** Z WhatsAppu kvůli novým podmínkám utíkají tisíce uživatelů ** Čím nahradit populární aplikaci pro zasílání zpráv? ** Vybrali jsme pro vás 10 alternativních komunikátorů

Karel Kilián | 109

Karel Kilián
KomunikaceWhatsAppInstant Messaging
Elon Musk podpořil Signal jako náhradu WhatsAppu. Aplikaci okamžitě zavalili uživatelé
Markéta Mikešová
WhatsAppElon MuskFacebook

Aktuální číslo časopisu Computer

Jak prodloužit výdrž notebooku

Velké testy: gamepady a inkoustové tiskárny

Důkladný test Sony Playstation 5