Slevy | Chytrá domácnost

Lidl zlevnil o 40 % sady LED světel a Zigbee brány pro chytrou domácnost

Lidl aktuálně slaví 20 let na českém trhu a k této příležitosti pravidelně mění slevy ve svém e-shopu. Aktuálně láká ty, kteří chtějí začít s automatizací či dálkovým ovládáním domácího osvětlení a ještě k tomu žádnou potřebnou výbavu nemají.

V akci jsou totiž dvě sady LED světel lidlovské značky Livarno. Jedna obsahuje tři RGB LED žárovky, Zigbee bránu a dálkový ovladač, druhá pak kombinuje bránu a venkovní LED reflektor.

První sada stojí 999 místo 1699 Kč. Žárovky tradičního hruškovitého tvaru do závitu E27 mají svítivost až 806 lumenů, lze jim měnit barevnou teplotu od 2000 do 6500 K a „žerou“ nanejvýš 9,5 W. Druhá sada je za 899 místo 1448 Kč. Reflektor spolkne až 30 W, ale zato září až 3000 lumeny a rovněž dovede měnit barvy i teplotu. Dodává se s držákem na stěnu a slibuje ochranu IP65 proti stříkající vodě.

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek

Zigbee brána je v obou případech stejná, sama o sobě stojí bez akce 649 Kč. Do domácí sítě se připojuje Ethernetem nebo přes Wi-Fi, skrz mobilní aplikaci Smart Home lze prostřednictvím brány ovládat nejen osvětlení, ale i další chytré produkty (nejen) Lidlu. Připojit ji lze také do systémů Google Home nebo Apple HomeKit a ovládat hlasem.

Diskuze (9) Další článek: Teams z Windows 11 zřejmě bude možné vyzmizíkovat. Na firmy čeká nový klient

Témata článku: Slevy, Chytrá domácnost, Chytrá domácnost na Heureka.cz