Lidé se na síti chovají slušněji, tvrdí Microsoft. Ženy ale čelí vyšším rizikům i následkům

Můj názor  |  zobrazit i odpovědi (trvale)  |  řadit od nejstarších Komentáře nyní řadíme od nejnovějších.
Tímto odkazem můžete řazení změnit.
 |  nových názorů: 1

Názory k článku

17. 02. 2022 08:53

"Následky" si ovšem lidé způsobují sami sobě. Přes internet není možné komukoliv cokoliv udělat, pokud tomu nejde významně naproti.Proto než se snažit nějak "regulovat" úplně všechno a úplně všechny například proto, aby někdo neměl deprese nebo nespáchal sebevraždu, protože mu někdo napíše něco škaredého, tak je lepší v lidech pěstovat vyšší psychickou odolnost a přijetí určitých faktů.Mezi ty základní patří:
- Veřejný neregulovaný prostor je jako veřejné WC zdarma bez úklidu = totální hnus. Proto je docela fajn, když už publikuji nějaký obsah, který považuji za hodnotný pod svým jménem, tak pod ním omezit či vůbec nepovolit diskusi a nebudu tam pak mít svinčík. Ostatně do knih si také nikdo nemůže přitiskávat své "komentáře a názory" pod každou větu.
- Některá místa jsou pouze žumpa a je lépe se jim zcela vyhýbat, protože tam nic hodnotného není.
- I ti nejdokonalejší lidé z historie lidstva čelí kritice, takže je to zcela normální věc a pokud nemá opodstatněný důvod, tak není třeba ji řešit.
- Svůj život by člověk měl žít podle sebe a ne podle jiných, proto je fajn naučit se naprosto kašlat na to, co si druzí myslí a jestli se jim to líbí nebo nelíbí. Druzí lidé neponesou důsledky za moje rozhodnutí, nebudou mi platit výdaje, takže je celkem šumák jestli se jim moje rozhodnutí líbí či nelíbí.
- Jestliže mi někdo jenom nadává, pak je nejlepší ho zcela odstřihnout a nestýkat se s ním. Jestliže mi nějaká komunita nadává, pak je nejlepší se dění v ní zkrátka neúčastnit.

Souhlasím  |  Nesouhlasím  |  Odpovědět
Zasílat názory e-mailem: Zasílat názory Můj názor