Testy | Sluchátka

Levněji, přesto s ANC: Test bezdrátových sluchátek Sony WH-CH710N

Sluchátka Sony WH-1000XM3 jsou považována za špičku i mezi konkurencí mnohem zvučnějších audiofilských jmen. Ne každý ale může utratit „osmičku“, a právě proto Sony nabízí model za daleko nižší cenu. Nešetřilo se ale na nesprávném místě?

Sluchátka jsou koncipována jako uzavřená circumaurální, tedy nejčastější konstrukce pro bezdrátová sluchátka s potlačením hluku. Mušle svojí velikostí nijak výrazně nevybočují ze zaběhnutého standardu a drží se osvědčeného a univerzálního elipsovitého tvaru, který mají i vyšší modely sluchátek stejné značky.

Pro výrobu byl použit matný plast v kombinaci s kovem a koženkou. Vnější opláštění mušlí je mírně zdrsněné, na dotek příjemné, počítejte však s rychlým znečištěním u světlé varianty, a to zejména na hranách. Plast také působí velmi laciným dojmem, což se bohužel projevuje i při dotyku tvrdším předmětem (nehet, zip apod.), kdy plast vydává nepřeslechnutelný zvuk.

Pokračování článku patří k prémiovému obsahu

Získejte neomezený přístup a Živě bez reklam už za 41 Kč měsíčně

Témata článku: Testy, Sony, Články z Computeru, Sluchátka, Bezdrátové sluchátko, Model značky, Potlačení, Noise Cancelling, Sluchátko, Podprůměr, Africký národní kongres, Sony WH, Hluk, Mušle, Konstrukce

Aktuální číslo časopisu Computer

Jak prodloužit výdrž notebooku

Velké testy: gamepady a inkoustové tiskárny

Důkladný test Sony Playstation 5