Slevy | Klávesnice | Cooler Master

Levněji než „noname čína“. Mechanická klávesnice od Cooler Masteru zlevnila na 370 Kč

Smarty.cz má až do neděle slevovou akci, kdy některé produkty po zadání kódu SMARTY50DAYS zlevní o polovinu. Včetně těch, které již třeba zlevněné jsou.

Asi nejlépe je to vidět u mechanické klávesnice Cooler Master CK530 V2, která stojí jen 370 Kč. (V jiných e-shopech je v průměru za 1300 Kč!). Na takové ceně startují noname modely z AliExpressu bůhvíjaké kvality. CK530 V2 je bez numerického bloku, s US popisky a používá nízkoprofilové klávesy s individuálním RGB podsvícením.

Spínače jsou Gateron Brown, tedy s výraznou hmatovou odezvou. Ve slevě je i totožný model s lineárními spínači Gateron Red, ten je ale dražší – stojí 645 Kč. Pořád je to ale méně než polovina částky, kterou byste zaplatili jinde. V ceně je i opěrka zápěstí.

Plnoformátová klávesnice Cooler Master SK652 se spínači TTCL Low Profile Red zlevnila na 570 Kč. I jí chybí české popisky. Ty však nabídne Cooler Master CK352 s mechanickými spínači Gateron Brown, stojí jen 670 Kč.

V nabídce Smarty je pak s 50% slevou i kompaktní modely. Cooler Master SK622 za 945 Kč se spínači TTCL Low Profile Red má všechna tlačítka namačkaná na sobě. Cooler Master CK721 za 795 Kč se spínači TTC Low Profile Brown má alespoň oddělené šipky, Del, PgDn a PgUp. Obě lze připojit kabelem i přes Bluetooth, a to ke třem zařízením současně.

Pro ty úplně nejspořivější je výbornou nabídkou herní set klávesnice a myši Cooler Master Devastator III za 200 Kč. Klávesnice už je membránová, ale má české popisky a podsvícení v sedmi barvách. Podsvícená je i myš s citlivostí až 2400 dpi a šesti tlačítky.

Diskuze (40) Další článek: Příčinou rychlých rádiových záblesků může být splynutí neutronových hvězd

Když navštívíte internetový obchod přes náš katalog zboží, Živě za to může získat provizi. Službu Zboží Živě provozujeme ve spolupráci s Heureka.cz.

Témata článku: , , , , , , , , , , , ,