Web | Chytrá domácnost | IFTTT

„Lepidlo na weby“ IFTTT přidává v červenci podporu dalších 24 služeb

Základním předpokladem pro úspěch automatizační služby typu IFTTT je podpora co možná nejširší škály produktů, webů a řešení, které lze vzájemně propojovat. Autoři proto průběžně přidávají podporu nových služeb – například počátkem června jich přibylo 25, o necelý měsíc později přidávají dalších 24, informuje Android Police.

IFTTT je jedním z nejpohodlnějších způsobů, jak automatizovat různé úlohy propojením zařízení chytré domácnosti a dalších platforem. Funguje na principu definice jednoduchých podmínek („pokud nastane toto“) a následných akcí („udělej tamto“).

Letní novinky

Od července přibývá v nabídce IFTT podpora 24 služeb. Tedy abychom byli zcela přesní, dvacetdva je úplně nových a dvě – Tuya Smart Life a Wink – se do portfolia vracejí po dřívějším vyřazení. Seznam nově podporovaných integrací vypadá následovně:

Kromě toho došlo ke spojení služeb Broadlink Smart Home a Broadlink Smart Home for EU pod jednu. Bohužel se také škrtalo – tentokrát jde o pět služeb, z nichž u nás nejznámější je Digg a Seagate. Ukončení podpory se týká:

Diskuze (2) Další článek: O2 spouští rychlou mobilní síť 5G

Témata článku: Web, Chytrá domácnost, Evropská unie, Seagate, IFTTT, Červeň, Android Police, Podpor, Lepidlo, Nimbus +, Swan, Digg, Short, Služba, Wink, IFTT, DALDalší State of Play nás čeká ve středu. Co se tentokrát představí na prezentaci Sony?

Další State of Play nás čeká ve středu. Co se tentokrát představí na prezentaci Sony?

PlayStation si pro nás na příští týden přichystal další prezentaci dlouhou 20 minut. Během ní by mělo dojít hlavně na novinky ohledně již oznámených titulů.

Martin Nahodil
OznámeníPlayStation
40 ženských erotických symbolů osmdesátých let

40 ženských erotických symbolů osmdesátých let

Vyzývavá krása, rafinovanost, nevinnost i perverzní voyeurské fantazie. Filmaři už se sexu ve filmu nebáli, a tak dala 80. léta vzniknout řadě kultovních ženských erotických symbolů.

Marek Čech
Filmy a seriály