Web | Chytrá domácnost | IFTTT

„Lepidlo na weby“ IFTTT přidává v červenci podporu dalších 24 služeb

Základním předpokladem pro úspěch automatizační služby typu IFTTT je podpora co možná nejširší škály produktů, webů a řešení, které lze vzájemně propojovat. Autoři proto průběžně přidávají podporu nových služeb – například počátkem června jich přibylo 25, o necelý měsíc později přidávají dalších 24, informuje Android Police.

IFTTT je jedním z nejpohodlnějších způsobů, jak automatizovat různé úlohy propojením zařízení chytré domácnosti a dalších platforem. Funguje na principu definice jednoduchých podmínek („pokud nastane toto“) a následných akcí („udělej tamto“).

Letní novinky

Od července přibývá v nabídce IFTT podpora 24 služeb. Tedy abychom byli zcela přesní, dvacetdva je úplně nových a dvě – Tuya Smart Life a Wink – se do portfolia vracejí po dřívějším vyřazení. Seznam nově podporovaných integrací vypadá následovně:

Kromě toho došlo ke spojení služeb Broadlink Smart Home a Broadlink Smart Home for EU pod jednu. Bohužel se také škrtalo – tentokrát jde o pět služeb, z nichž u nás nejznámější je Digg a Seagate. Ukončení podpory se týká:

Diskuze (2) Další článek: Chcete se kouknout do vesmíru? Pozor, bude to riskantní podnik!

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,