Lego | Stavebnice | Hračka

Lego leze do peněz. Tady je 10 nejdražších setů, které aktuálně můžete koupit. Začínáme na 12 tisících

Představíme vám deset nejdražších setů Lego, které jsou aktuálně dostupné na našem trhu. Seřadili jsme je podle ceny od nejlevnější (12 699 Kč) po ty nejdražší atakující 22 tisíc korun. Pokud bychom brali v úvahu i již neprodávané sety, unikátní kousky v aukcích, dostali bychom se k částkám o šesti, nebo dokonce sedmi řádech.

Spěšný vlak do Bradavic – sběratelská edice (76405) – 12 699 Kč

Dnešní přehled začínáme ve světě Harryho Pottera. „Hogwarts Express“ (Spěšný vlak do Bradavic) je fiktivní vlak, který slouží jako hlavní způsob dopravy studentů a učitelů z King's Cross Station v Londýně do Bradavické školy čar a kouzel.

Klepněte pro větší obrázek Spěšný vlak do Bradavic – sběratelská edice

Sestavitelná replika v měřítku 1:32 je určena stavitelům starším osmnácti let a sestává z 5 129 kostiček. Obsahuje neuvěřitelných 20 minifigurek – kromě Harryho Pottera nechybí ani Ron Weasley, Hermiona Grangerová, Remus Lupin, Ginna Weasleyová, Draco Malfo či mozkomor. Lokomotiva potěší propracovanou spodní stranou a pákou na střeše, díky níž se vozidlo může kymácet v rytmu typickém pro parní vlaky.

Klepněte pro větší obrázek Sada číslo 76405

Postavený model, skládající se z lokomotivy, vozu s uhlím a jednoho vagónu, měří přes 26 centimetrů na výšku, 118 centimetrů na délku a 20 centimetrů na šířku. Výstavní kousek představuje důmyslný dárek pro zkušené modeláře a dospělé fanoušky Harryho Pottera.

Diskuze (18) Další článek: Nové obrněnce Rheinmetall varují před laserovým paprskem a poznají střelbu pomocí akustických detektorů

Když navštívíte internetový obchod přes náš katalog zboží, Živě za to může získat provizi. Službu Zboží Živě provozujeme ve spolupráci s Heureka.cz.

Témata článku: Země, USA, Francie, Lego, Peníze, Stavebnice, Hračka, SOB Top, Star Wars, Atlantik, Bugatti, LEGO Marvel, Sada, Mandal, Paříž, James Cameron, Millennium Falcon, Bugatti Chiron, Bradavice, Mandalorian, Kostička, Rowen, Centimetr, Spojené království, Helga, Stavebnice Lego na Heureka.cz