Kupujte AutoCAD se slevou, ale pospěšte si!

Již loni se na Živě objevila zpráva oznamující zajímavou akci s názvem Magická čtrnáctka. Autodesk od podzimu minulého roku poskytuje zajímavé slevy na upgrade z AutoCADu LT na AutoCAD Release 14. Už 14. ledna ale tato akce končí.
Již loni se na Živě objevila zpráva oznamující zajímavou akci s názvem Magická čtrnáctka. Autodesk od podzimu minulého roku poskytuje zajímavé slevy na upgrade z AutoCADu LT na AutoCAD Release 14. Dále slevy na nové licence AutoCADu Release 14 a na další produkty založené na této platformě. Tuto akci vymyslela a celkem úspěšně načasovala pražská kancelář Autodesku od 14. září, což byl první den MSV do 14. listopadu 1998. Na základě velkého zájmu zákazníků a uživatelů se Autodesk rozhodl prodloužit tuto akci do 14. ledna1999. Cílem této akce byla snaha podpořit přístup uživatelů k novým verzím produktů Autodesku.

Čtrnáctka, kouzelné slovíčko
O jak velké slevy se jedná? Již v názvu a termínu této akce je celý klíč. Tím magickým číslem, ze kterého se vypočítává sleva je čtrnáctka. Pokud provedete upgrade z AutoCADu LT na AutoCAD R14 ušetříte poměrně slušnou částku: 3 x 14 000 = 42 tisíc! V případě pořízení nové licence AutoCADu R14, AutoCADu MAP a AutoCADu Mechanical ušetříte: 2 x 14 000 = 28 tisíc. Pro stávající uživatele AutoCADu R14 připravil Autodesk také zajímavou nabídku pro pořízení doplňujících aplikací: Autodesk CAD Overlay 14, 3D Studio VIZ a Genius 14, které pořídíte se slevou 14 tisíc. Podmínkou pro uplatnění slevy je doložení nabytí legálnosti uvedených produktů. Další podrobnosti naleznete na http://www.autodesk.cz/promo/m14/default.htm .

Splátkový prodej
V případě, že nedisponujete dostatečnými financemi, můžete využít další zajímavou nabídku Autodesku, která se týká splátkového prodeje. O jak velké akontace a počet splátek jde, najdete v tabulce.

První mimořádná splátka Počet splátek Nájemní faktor Splátky v %
25% 12 1,149 7,49%
35% 12 1,123 6,44%
30% 18 1,202 5,01%
40% 18 1,163 4,24%
Na rozdíl od akce Magická čtrnáctka není splátkový prodej časově omezen. Další podrobnosti naleznete na http://www.autodesk.cz/press/pressmsg1.htm.

Živě komentuje: Podle informací, které se podařilo získat, se tato akce setkala s nebývalým úspěchem právě s blížícím se koncem roku. Řada uživatelů využila možností levně pořídit novou verzi AutoCADu 14 jako upgrade z LT verze nebo z nižšího AutoCADu. Po pravdě řečeno, dříve se AutoCAD LT pořizoval především díky ceně, která byla pětinou velkého AutoCADu, ale výkonem a dalšími omezeními již zdaleka nedostačuje. V pokračujícím úpadku ekonomiky, kdy řada firem má stále hlouběji do kapsy, to byla zřejmě jediná možnost, kdy nakoupit/upgradovat nové verze, které Autodesk v současné době nabízí. S podobnými slevami se ozvala i firma CAdis, která poskytovala taktéž slevy při zakoupení či upgrade na produkty MechSoft–PROFI. O úspěšnosti této akce nebylo pochyb. Jednak proběhla v ideální době pro nákup od podzimu až do konce roku, kdy řada firem na poslední chvíli "utrácela" finance a také proběhla od strojírenského veletrhu přes Invex. Tím se dostala do povědomí mnoha lidí pohybujících se v oblasti grafických systémů. Takže neváhejte a pokud uvažujete o pořízení či upgrade AutoCADu spěchejte, protože zbývá posledních deset dnů na uplatnění uvedených slev.

Váš názor Další článek: Tapeta náhle mění barvu při výběru ikony

Témata článku: Dostatečný zájem, Kup, Úpadek, Tisíc uživatelů, Autocad Lt, Upgrade, Nová akce


Určitě si přečtěte

Modelářský zázrak: Maketa raketoplánu Columbia, která létá jako skutečná raketa

Modelářský zázrak: Maketa raketoplánu Columbia, která létá jako skutečná raketa

** Model raketoplánu Columbia od českého konstruktéra umí i létat ** Obdivuhodný model si vzal 1600 hodin práce ** Podívejte se na fotografie ze stavby a prvního letu

Karel Jeřábek | 20

Vyzkoušeli jsme novou Kuki. Chce zničit prehistorickou lineární televizi

Vyzkoušeli jsme novou Kuki. Chce zničit prehistorickou lineární televizi

** IPTV je dle mnohých budoucnost televize ** K největším českým poskytovatelům patří Kuki ** Nyní spustila uzavřenou betaverzi své nové koncepce

Jakub Čížek | 26

E-mail zdarma - není čas změnit vaši starou adresu?

E-mail zdarma - není čas změnit vaši starou adresu?

** E-mail většina z nás za svůj život příliš nemění. ** Služby se ale vyvíjí a některé mají zajímavé funkce. ** Velkým lákadlem může být integrace do ekosystému dalších služeb.

Vladislav Kluska | 64Aktuální číslo časopisu Computer

Nejlepší programy pro úpravu fotek zdarma

Externí disky pro zálohu dat

Velký test: herní notebooky

Srovnání 12 batohů