Kupujte AutoCAD se slevou, ale pospěšte si!

Již loni se na Živě objevila zpráva oznamující zajímavou akci s názvem Magická čtrnáctka. Autodesk od podzimu minulého roku poskytuje zajímavé slevy na upgrade z AutoCADu LT na AutoCAD Release 14. Už 14. ledna ale tato akce končí.
Již loni se na Živě objevila zpráva oznamující zajímavou akci s názvem Magická čtrnáctka. Autodesk od podzimu minulého roku poskytuje zajímavé slevy na upgrade z AutoCADu LT na AutoCAD Release 14. Dále slevy na nové licence AutoCADu Release 14 a na další produkty založené na této platformě. Tuto akci vymyslela a celkem úspěšně načasovala pražská kancelář Autodesku od 14. září, což byl první den MSV do 14. listopadu 1998. Na základě velkého zájmu zákazníků a uživatelů se Autodesk rozhodl prodloužit tuto akci do 14. ledna1999. Cílem této akce byla snaha podpořit přístup uživatelů k novým verzím produktů Autodesku.

Čtrnáctka, kouzelné slovíčko
O jak velké slevy se jedná? Již v názvu a termínu této akce je celý klíč. Tím magickým číslem, ze kterého se vypočítává sleva je čtrnáctka. Pokud provedete upgrade z AutoCADu LT na AutoCAD R14 ušetříte poměrně slušnou částku: 3 x 14 000 = 42 tisíc! V případě pořízení nové licence AutoCADu R14, AutoCADu MAP a AutoCADu Mechanical ušetříte: 2 x 14 000 = 28 tisíc. Pro stávající uživatele AutoCADu R14 připravil Autodesk také zajímavou nabídku pro pořízení doplňujících aplikací: Autodesk CAD Overlay 14, 3D Studio VIZ a Genius 14, které pořídíte se slevou 14 tisíc. Podmínkou pro uplatnění slevy je doložení nabytí legálnosti uvedených produktů. Další podrobnosti naleznete na http://www.autodesk.cz/promo/m14/default.htm .

Splátkový prodej
V případě, že nedisponujete dostatečnými financemi, můžete využít další zajímavou nabídku Autodesku, která se týká splátkového prodeje. O jak velké akontace a počet splátek jde, najdete v tabulce.

První mimořádná splátka Počet splátek Nájemní faktor Splátky v %
25% 12 1,149 7,49%
35% 12 1,123 6,44%
30% 18 1,202 5,01%
40% 18 1,163 4,24%
Na rozdíl od akce Magická čtrnáctka není splátkový prodej časově omezen. Další podrobnosti naleznete na http://www.autodesk.cz/press/pressmsg1.htm.

Živě komentuje: Podle informací, které se podařilo získat, se tato akce setkala s nebývalým úspěchem právě s blížícím se koncem roku. Řada uživatelů využila možností levně pořídit novou verzi AutoCADu 14 jako upgrade z LT verze nebo z nižšího AutoCADu. Po pravdě řečeno, dříve se AutoCAD LT pořizoval především díky ceně, která byla pětinou velkého AutoCADu, ale výkonem a dalšími omezeními již zdaleka nedostačuje. V pokračujícím úpadku ekonomiky, kdy řada firem má stále hlouběji do kapsy, to byla zřejmě jediná možnost, kdy nakoupit/upgradovat nové verze, které Autodesk v současné době nabízí. S podobnými slevami se ozvala i firma CAdis, která poskytovala taktéž slevy při zakoupení či upgrade na produkty MechSoft–PROFI. O úspěšnosti této akce nebylo pochyb. Jednak proběhla v ideální době pro nákup od podzimu až do konce roku, kdy řada firem na poslední chvíli "utrácela" finance a také proběhla od strojírenského veletrhu přes Invex. Tím se dostala do povědomí mnoha lidí pohybujících se v oblasti grafických systémů. Takže neváhejte a pokud uvažujete o pořízení či upgrade AutoCADu spěchejte, protože zbývá posledních deset dnů na uplatnění uvedených slev.

Váš názor Další článek: Tapeta náhle mění barvu při výběru ikony

Témata článku: Autocad Lt, Nová akce, Kup, Upgrade, Úpadek, Dostatečný zájem, Tisíc uživatelů


Určitě si přečtěte

Alan Turing: Genius, který matematicky stvořil počítač

Alan Turing: Genius, který matematicky stvořil počítač

Řešením matematického problému se dostal k modelu teoretického stroje, který nese jeho jméno a je základem logiky univerzálních počítačů.

Pavel Tronner | 56

Proč autopilot Tesly bourá? Test dává odpověď: může za to řidič!

Proč autopilot Tesly bourá? Test dává odpověď: může za to řidič!

** Britové otestovali Teslu v režimu autopilota ** Skončilo to nárazem Tesly do stojícího auta ** Kdo je na vině? Řidič

Karel Kilián | 55

Jak dopadl velký den Applu s náloží novinek: Sledujte, co letos připravil

Jak dopadl velký den Applu s náloží novinek: Sledujte, co letos připravil

** Apple večer představil novinky ** Ukáže nové operační systémy, ale čekala se i nová zařízení ** Začíná vývojářská konference Applu WWDC 2018

Karel Javůrek | 87

Našli jsme 22 schopných internetových prohlížečů: Vyberte si, který vám nejvíc sedne

Našli jsme 22 schopných internetových prohlížečů: Vyberte si, který vám nejvíc sedne

** Není jen Chrome, Firefox, Edge či Opera. Na výběr máte mnohem více! ** Internetové prohlížeče se liší funkcemi, zaměřením i designem. Našli jsme 22 použitelných prohlížečů pro Windows ** Vyberte si prohlížeč, který vám bude nejvíce vyhovovat

Karel Kilián | 30

Blíží se Juno. Jeden z nejhezčích Linuxů pro normální lidi

Blíží se Juno. Jeden z nejhezčích Linuxů pro normální lidi

** Ubuntu a Fedora patří k nejpopulárnějším linuxovým OS pro desktop ** A pak je tu zástup dalších nebo jejich odvozenin ** Jedním z nich je Elementary OS, který se brzy dočká novinek

Jakub Čížek | 71

Nechcete platit za Total Commander? Těmito bezplatnými programy ho můžete nahradit

Nechcete platit za Total Commander? Těmito bezplatnými programy ho můžete nahradit

** Total Commander je na Windows takřka legendou ** Licence však stojí více než tisíc korun ** Našli jsme pro vás deset alternativ dostupných zdarma

Karel Kilián | 123


Aktuální číslo časopisu Computer

Kdy necháme řídit chytrá auta?

6 Wi-Fi Mesh systémů ve velkém testu

Srovnali jsme 7 sportovních kamer

Znáte pravidla pro létání s drony?