Kreslete schémata - za upgradovou cenu!

22. března 2000
Computer 5/00 SDÍLET NA FACEBOOKU TWEETNOUT
Před několika týdny se rozeběhla na Internetu i ve vybraných odborných časopisech kampaň na produkt Actrix Technical. V rámci kampaně má každý možnost zaregistrovat se a získat zkušební CD Actrix Technical + šablonku, obojí ZDARMA.
Před několika týdny se rozeběhla na Internetu i ve vybraných odborných časopisech kampaň na produkt Actrix Technical. V rámci kampaně má každý možnost zaregistrovat se na http://www.zive.cz/actrix/ a získat zkušební CD Actrix Technical + šablonku, obojí ZDARMA. Recenzi si přečtete v Computeru 6/00, který vychází 4. dubna, ale již teď se o výhodách tohoto intuitivního kreslicího nástroje můžete přesvědčit sami! Co víc - přinášíme i jedinečnou možnost, jak povýšit svoje demo na plnou verzi za velmi výhodných podmínek!

Actrix Technical 2000 slouží ke kreslení schémat všude tam, kde jsou potřeba - ať plánujete nové rozmístění kanceláře, počítačovou síť, organizační schéma nebo elektrický obvod, 2D kreslicí program z dílny Autodesku vám může pomoci. Pokud nevěříte, přesvědčte se o tom v demoverzi.

Spolu s Autodeskem pořádáme super akci: tři tisíce čtenářů nalezly v Computeru 5/00 speciální šablonu sloužící k upgradu na plnou verzi Actrix Technical 2000. Nenašli jste nic v minulém Computeru? Nezoufejte, je tu ještě adresa www.zive.cz/actrix, kde můžete on-line vyplnit formulář a šablona si cestu k vám nalezne také. Co šablona umožňuje? Speciální UPGRADE na plnou verzi Actrixu Technical 2000 se slevou cca 4 500 Kč z původní ceny!

Neváhejte a navštivte adresu www.zive.cz/actrix, kde jsou umístěny i výukové materiály, které vám pomohou Actrix efektivně využít!

Demoverzi Actrix Technical 2000 naleznete i na příštím cédéčku Computeru, v čísle 6/00, které vychází v úterý 4. dubna.

Váš názor Další článek: Computer 5/00

Témata článku: Schéma, Plná kancelář, Původní materiál, Původní výhoda, Cena, Plná verze, Plná možnost, Speciální verze


Určitě si přečtěte

10 míst na mapách Googlu, která nesmíte vidět. Nahradily je čtverečky

10 míst na mapách Googlu, která nesmíte vidět. Nahradily je čtverečky

** Deset míst, které nesmíte vidět ve webových mapách ** Jsou to letiště, základny i elektrárny ** Nejvíce míst tají Francie

Jakub Čížek | 21

Jakub Čížek
Mapy GoogleMapy
Vážně dnes ještě někdo krade Adobe? Video můžete stříhat zdarma v Resolve a fotky i vektory zvládne Affinity

Vážně dnes ještě někdo krade Adobe? Video můžete stříhat zdarma v Resolve a fotky i vektory zvládne Affinity

** Kde jsou ty doby, kdy měl skoro každý doma Photoshop ** Photoshop a Premiere Pro od kamaráda nebo z warezu ** Dnes už to nemá smysl, existuje totiž hromada laciných alternativ

Jakub Čížek | 90

Jakub Čížek
Grafický editorStřih videa
Co je to UWB? Nová technologie zastoupí Wi-Fi, Bluetooth i NFC a slibuje velké věci

Co je to UWB? Nová technologie zastoupí Wi-Fi, Bluetooth i NFC a slibuje velké věci

** V nových mobilech se začíná objevovat tajemná zkratka UWB ** Jde o další technologii, jak navzájem propojit různá zařízení ** Oproti Wi-Fi a Bluetooth má řadu výhod

Lukáš Václavík | 36

Lukáš Václavík
UWBIoTTechnologie
Air Bank, Fio banka a MONETA zakládají alianci pro bankovní identitu
Jakub Čížek
BankaČeskoeGovernment

Aktuální číslo časopisu Computer

Jak prodloužit výdrž notebooku

Velké testy: gamepady a inkoustové tiskárny

Důkladný test Sony Playstation 5