Koupit vánočního kapra je možné konečně i po internetu

Spousta z nás už letos kupovala vánoční dárky po internetu a úspěšně se tak vyhnula přeplněným obchodům. K internetové dokonalosti Vánoc ale ještě něco chybí. Že by kapr? Teď už ne.
Na serveru www.kaprik.cz je možné vánoční kapry objednat a nechat si je na určitý čas zdarma dopravit až přímo domů. Stačí si vybrat váhu kapra a případně i jeho zpracování. Můžete si tak převzít kapra i staženého a rozporcovaného na filety. Pak už stačí opravdu jen kapříka osmažit. Kapra lze ale objednat pouze v Praze, nikam jinam vám ho nedoručí.

Kapříci k vám ale vždy budou cestovat v zabitém stavu, pokud byste doufali, že se obsah balíčku bude ještě vesele mrskat ve vaně, budete zklamáni. Na druhou stranu vám skutečně odpadne přešlapování v mrznoucích frontách před káděmi. Kaprik.cz nicméně nabízí i hybridní pořízení kapra. Můžete si ho sice objednat po internetu, vyzvednete si jej ale u vámi vybrané kádě ve vámi zadaný čas. Pak budete mít prioritu a můžete ve frontě předběhnout.

Ceny za e-kapry upřímně nejsou nejnižší, vychází to zhruba na 120 korun za kilo, proto to využijí zřejmě jen extrémisti. Kdo může koupit kapra jinde a obětuje chvilku nepohodlí vyváženou možností vlastnoručního výběru kapra, poměrně ušetří.

Abych byl zcela spokojen s internetovými Vánocemi, ještě něco hledám. Zatím jsem nenarazil na internetovou prodejnu stromečků. Na www.stromecky.cz bohužel nabízí jen takové ty smradlavé stromečky do auta a to by mi doma neprošlo ani kdyby byl ozdoben diamanty.

Diskuze (12) Další článek: DirectX 9 budou …

Témata článku: Vánoční stromeček, Front, Smrad, Vana


Určitě si přečtěte

Byli tam! Důkazy o přistání na Měsíci, Lunochody i čínská sonda jsou vidět z vesmíru

Byli tam! Důkazy o přistání na Měsíci, Lunochody i čínská sonda jsou vidět z vesmíru

** Sonda LRO pořídila z oběžné dráhy Měsíce zajímavé snímky ** Jsou na nich vidět artefakty všech misí programu Apolla, které přistály na povrchu Měsíce ** Jde například o části lunárních modulů, rovery a dokonce i vlajky

Petr Kubala | 65

Dell XPS 13: Když vás ostatní doženou až za tři roky

Dell XPS 13: Když vás ostatní doženou až za tři roky

** XPS 13 nastartoval trend notebooků bez rámečků ** Letošní model kompletně přechází na USB-C ** Navzdory malému tělu se řadí výkon ke špičce

Tomáš Holčík | 34

Šmírování kamerami Googlu: Koukněte se, co zachytily na Street View

Šmírování kamerami Googlu: Koukněte se, co zachytily na Street View

Google stále fotí celý svět do své služby Street View. A novodobou zábavou je hledat v mapách Googlu vtipné záběry. Podívejte se na výběr nejlepších!

redakce | 44

Pojďme programovat elektroniku: Jak vlastně funguje akcelerometr a gyroskop nejen ve vašem telefonu

Pojďme programovat elektroniku: Jak vlastně funguje akcelerometr a gyroskop nejen ve vašem telefonu

** Každý současný vybavený mobil má akcelerometr a gyroskop ** Jenže co každé z těchto čidel vlastně dělá a jak vypadá? ** Dnes si to vysvětlíme a do hry zapojíme i Airbus A380 a Arduino

Jakub Čížek | 11


Aktuální číslo časopisu Computer

Jak vytvořit a spravovat vlastní web

Velký test herních klávesnic a DVB-T2 tunerů

Vše o formátu RAW

Vybíráme nejlepší základní desku