Koupit vánočního kapra je možné konečně i po internetu

Spousta z nás už letos kupovala vánoční dárky po internetu a úspěšně se tak vyhnula přeplněným obchodům. K internetové dokonalosti Vánoc ale ještě něco chybí. Že by kapr? Teď už ne.
Na serveru www.kaprik.cz je možné vánoční kapry objednat a nechat si je na určitý čas zdarma dopravit až přímo domů. Stačí si vybrat váhu kapra a případně i jeho zpracování. Můžete si tak převzít kapra i staženého a rozporcovaného na filety. Pak už stačí opravdu jen kapříka osmažit. Kapra lze ale objednat pouze v Praze, nikam jinam vám ho nedoručí.

Kapříci k vám ale vždy budou cestovat v zabitém stavu, pokud byste doufali, že se obsah balíčku bude ještě vesele mrskat ve vaně, budete zklamáni. Na druhou stranu vám skutečně odpadne přešlapování v mrznoucích frontách před káděmi. Kaprik.cz nicméně nabízí i hybridní pořízení kapra. Můžete si ho sice objednat po internetu, vyzvednete si jej ale u vámi vybrané kádě ve vámi zadaný čas. Pak budete mít prioritu a můžete ve frontě předběhnout.

Ceny za e-kapry upřímně nejsou nejnižší, vychází to zhruba na 120 korun za kilo, proto to využijí zřejmě jen extrémisti. Kdo může koupit kapra jinde a obětuje chvilku nepohodlí vyváženou možností vlastnoručního výběru kapra, poměrně ušetří.

Abych byl zcela spokojen s internetovými Vánocemi, ještě něco hledám. Zatím jsem nenarazil na internetovou prodejnu stromečků. Na www.stromecky.cz bohužel nabízí jen takové ty smradlavé stromečky do auta a to by mi doma neprošlo ani kdyby byl ozdoben diamanty.

Diskuze (12) Další článek: DirectX 9 budou …

Témata článku: Front, Smrad, Vana, Vánoční stromeček

Určitě si přečtěte


Aktuální číslo časopisu Computer

Jak rychlé je nabíjení bez drátů?

Test 11 sluchátek pro hráče

Aplikace, které vám zachrání dovolenou

Kompletní přehled datových tarifů