Konvertor 1.61 - program pro převod mezi formáty

Užitečná utilita, která slouží k převodu mezi různými formáty typu: audio, text, grafika a video. Pomocí Konvertoru můžete jednoduše převádět soubory různých formátů na formát, který váš program dokáže rozpoznat a přeložit.
Užitečná utilita, která slouží k převodu mezi různými formáty typu: audio, text, grafika a video. Pomocí Konvertoru můžete jednoduše převádět soubory různých formátů na formát, který váš program dokáže rozpoznat a přeložit.

Po spuštění programu se vám objeví hlavní okno aplikace, kde máte přehledně seřazeny jednotlivé funkce, čímž se ovládání programu stává jednoduché a intuitivní. Program nenabízí žádné další vedlejší akce, ale svému účelu dobře poslouží. V nastavení programu můžete určit, kde má program vybírat dané soubory a kam je má po převodu ukládat. Můžete si zvolit i zapisování průběhu převodu do textového souboru a mít tak lepší přehled o převáděných formátech. Pokud si chcete převáděný soubor prohlédnout a máte k tomuto formátu prohlížeč, Konvertor automaticky najde a otevře daný soubor. Při převodu stačí zadat, jakého typu je převáděný soubor a na co se má převést. Program podporuje následující formáty:

Audio: 8SVX, AIFF, AL, AU, CDR, HCOM, MAUD, MID, MOD, MP3, RAW, SB, SF, SMP, SND, SNDR, SNDT, SW, UB, UL, UW, VOC, WAV a WVE.

Grafika: 301, 411, AI, AVS, AWG, BFL, BGA, BIE, BIN, BMF, BMP, CAM, CLP, CMU, CMT, CMX, CUR, DCM, DCX, DIB, DIS, DOO, EPS, EPSF, EPSI, EPT, FAC, FAX, FTS, GEM, GIF, GRY, HAM, HDF, HF, HPGL, IAX, ICA, ICO, IFF, IMG, J61, JPG, K25, KDC, KOA, KPS, LBM, MAC, MGR, MIF, MNG, MRF, MTV, NEO, ORG, P7, PBM, PC1, PC3, PCD, PCL, PCT, PCX, PDB, PDF, PDX, PGM, PI1, PI3, PIC, PIX, PMP, PMS, PNG, PNM, PPM, PS, PS2, PS3, PSD, PTIFF, Q4, QRT, RAD, RAS, RGB, RLA, RLE, SCR, SCT, SDD, SFW, SGI, SIT, SJ1, SLD, SNA, SP, SPC, SPU, SYS, TGA, TIF, TIM, VBM, VCR, VGA, VID, VIF, WRL, XBM, XIM, XPM, XWD, YUV, Z80, ZMF a ZX.

Video: AVI, M1V, M2V a MPG.

Text: Unix, MS-DOS a Macintosh.

Na Internetu naleznete většinou formáty standardní, které umí číst většina programů, ale může se vám stát, že si stáhnete soubor, který váš program nezná, a v tom případě vám jistě program Konvertor dobře poslouží.

Jediné, co programu mohu vytknout, je registrační poplatek, který činí 25 USD. Minimální požadavky na systém jsou : Windows 95/98/NT, 16 MB RAM, Pentium 90. Program je distribuován jako shareware s dobou bezplatného používání 30 dní. Velikost instalačního souboru je 3,2 MB.

Pokud chcete kvalitní převaděč mezi audio formáty, zvolte tento program. K dispozici máte příjemné grafické rozhraní a jednoduché ovládání. Nepodporuje tak velké množství formátů jako předchozí program, ale využívá jen ty nejčastější. K jeho kladům lze přičíst poměrně rychlý převod skladeb z CD do formátu MP3. Ostatním programům trvá tento převod o poznání déle. Můžete si zde nastavit i Equalizer, což ocení hlavně uživatelé, kteří si chtějí svoji skladbu vyladit co nejlépe. Minimální požadavky na systém jsou : Windows 95/98/NT, 16 MB RAM. Program je distribuován jako trial. Velikost instalačního souboru je 1,64 MB.
Diskuze (4) Další článek: Ani Firewire ani USB 2.0, ale Serial ATA

Témata článku: Video, Různé požadavky, Ham, Formát, Konvertor, SF, Vide, PS3, Equalizer, Převod


Určitě si přečtěte

Google chystá funkci, která z chytrého Gmailu udělá hloupý Gmail
Lukáš Václavík
SoukromíGmailGoogle
Čím nahradit WhatsApp: Vyberte si z 10 alternativních komunikátorů

Čím nahradit WhatsApp: Vyberte si z 10 alternativních komunikátorů

** Z WhatsAppu kvůli novým podmínkám utíkají tisíce uživatelů ** Čím nahradit populární aplikaci pro zasílání zpráv? ** Vybrali jsme pro vás 10 alternativních komunikátorů

Karel Kilián | 110

Karel Kilián
KomunikaceWhatsAppInstant Messaging
Vybíráme nejlepší monitory: Od úplně levných až po displeje na rozmazlování očí

Vybíráme nejlepší monitory: Od úplně levných až po displeje na rozmazlování očí

** Vybrali jsme nejlepší monitory na práci i pořádné hraní ** Nejlevnější monitor s kvalitním panelem nestojí ani tři tisíce ** Rozlišení 4K a větší obrazovka už není nedostupný luxus

David Polesný | 30

David Polesný
Monitory
CZ.NIC bezplatně naděluje USB/NFC klíče. Jak jej získat?
Lukáš Václavík
CZ.NICeGovernment

Aktuální číslo časopisu Computer

Jak prodloužit výdrž notebooku

Velké testy: gamepady a inkoustové tiskárny

Důkladný test Sony Playstation 5