Konference OBJEKTY 98 bude již koncem týdne!

Ve dnech 5. a 6. listopadu se uskuteční již třetí ročník celostátní konference o objektově orientovaných technologiích pod názvem OBJEKTY`98.
Ve dnech 5. a 6. listopadu se uskuteční již třetí ročník celostátní konference o objektově orientovaných technologiích pod názvem OBJEKTY 98. Hlavním tématem letošního ročníku je Tvorba objektových komponent (COM/DCOM, CORBA). Během dvou dnů však přijde na řadu celá řada dalších zajímavých příspěvků - jako příklad lze uvést Využití metamodelování v OOT či Možnosti využití dynamického zavádění tříd v prostředí Javy. Stranou zájmu nezůstanou ani objektově orientované databáze či řada minikurzů (např. na téma CORBA).

Živě komentuje: Objektově orientované technologie jsou již řadu let prakticky využívány a jistě stojí za pozornost mnohých z nás. Ohlášené příspěvky jsou dle přednášejících a názvů opravdu zajímavé, a tak si osobně myslím, že účast v areálu České zemědělské univerzity (Praha, Suchdol) by mohla stát za to. Registrační poplatek v celkové výši 1 200.- Kč (studenti mají samotný vstup na akci zdarma) není na dnešní dobu také nijak přehnaný. Konference má veškeré předpoklady pro to, aby svojí úspěšností navázala na předcházející dva ročníky, mimo jiné i díky programovému výboru, ve kterém nechybí taková jména jako Vojtěch Merunka či Václav Snášel. Zárukou kvality je jistě také organizační spoluúčast společnosti OKsystem.

Diskuze (1) Další článek: Čipové karty lze programovat ve Windows

Témata článku: Konference, Objekt

Určitě si přečtěte


Aktuální číslo časopisu Computer

Ochraňte svou techniku před zloději

Testy All-in-One PC a herních monitorů

Proč byste měli chtít HDR televizi

Svět leteckých simulátorů