Konference o rozhodování tento čtvrtek v hotelu Boby

Tento čtvrtek pořádá společnost Silicon Graphics v brněnském hotelu BOBY půldenní seminář s názvem Informované řízení firmy, nástroje pro efektivní rozhodování.
Tento čtvrtek pořádá společnost Silicon Graphics v brněnském hotelu BOBY půldenní seminář s názvem Informované řízení firmy, nástroje pro efektivní rozhodování. Účastníci si budou moci vyslechnout informace o nových trendech ve vývoji systémů pro podporu rozhodování (přednáší David Kunc), o budování datových skladů (Pavel Dvořák) či o data miningu (Michal Dovrtěl). Na akci by neměly chybět ani praktické příklady. Registraci je možné provést telefonicky na čísle 05-4119 1939, vyplněním formuláře na webu či pomocí elektronické pošty.

Živě komentuje: Rozhodování a řízení jsou činnosti, bez kterých se v dnešní konkurenční době nemůže obejít nejen žádná firma, ale také mnozí z nás. Mezi technologie, které lze použít pro tvorbu systémů podporující uvedené činnosti, patří také již zmiňované dolování dat či datové sklady. Na tento fakt organizátoři semináře pamatovali a zvolili témata (a přednášející), díky kterým může být čtvrteční akce velmi zajímavá.

Váš názor Další článek: MechSoft Profi 6.3 pro AutoCAD R14 je na trhu

Témata článku: Konference, Hotel, Bob, Rozhodování

Určitě si přečtěte


Aktuální číslo časopisu Computer

Ochraňte svou techniku před zloději

Testy All-in-One PC a herních monitorů

Proč byste měli chtít HDR televizi

Svět leteckých simulátorů