Konference Gopas & Microsoft TechEd 2005 Praha

Počítačová škola Gopas ve spolupráci se společností Microsoft pořádá v září 4. ročník 5ti denní konference pro IT profesionály a vývojáře, kde budou mít návštěvníci již tradičně možnost detailněji se seznámit s nejnovějšími technologiemi a produkty společnosti Microsoft.

Klepněte pro větší obrázekKonference Gopas & Microsoft TechEd 2005 se uskuteční v Národním domě Na Smíchově ve dnech od 19. do 23. září letošního roku. Díky více než 40ti prezentačním blokům získáte přehled v širokém okruhu nezbytných nástrojů a dovedností pro dnešní IT prostředí produktů společnosti Microsoft.

Celý program je tradičně vytvořen z nejzajímavějších témat letošní evropské konference Microsoft TechEd v Amsterodamu. Ve dvou hlavních sálech a přilehlých salóncích vás čekají aktuální témata jako ASP .NET, ADO .NET, SQL, XML, Visual Studio 2005, C# 2.0, Visual Basic .NET, novinky z řady Microsoft Windows Servers, DPM a další. Dále se můžete těšit na diskusní fóra nad tématy, jako jsou licencování produktů Microsoft, Kurzy a Certifikace k produktům Microsoft, Microsoft Products Road Map a další.

V pondělí všichni účastníci shlédnou seminář na téma Microsoft 64 bit. Oblíbeným zpestřením akce budou přítomné počítačové laboratoře Hands on Labs, kde si po celou dobu konání konference budou moci návštěvníci všechny nové produkty vyzkoušet. K dispozici bude také tradiční diskusní koutek Ask the Expert, kde budete moci směřovat své konkrétní dotazy na přední odborníky na danou tématiku. Samozřejmostí konference je pestrý doprovodný program, wi-fi internet ve všech prostorách konference a síťové přípojky pro notebooky. Nebude chybět ani TechEd party v klubu Futurum.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Více informací a kompletní program konference naleznete na www.teched.cz či www.gopas.cz.

Na konferenci Gopas & Microsoft Teched 2005 se můžete zaregistrovat přímo zde.

(placená inzerce)

Kontaktní osoba:

Adam Jerman
E-mail: adam.jerman@gopas.cz
Telefon: +420 234 064 129
Počítačová škola Gopas, a.s.
Kodaňská 46
101 00 Praha 10
http://pocitacova.skola.cz

Váš názor Další článek: Český Telecom: regiony mají o ADSL zájem

Témata článku: Microsoft, Konference, Praha, Adama, Adam, Ask, Kodaň, Futura, Nejzajímavější program, Celý dům

Určitě si přečtěte


Aktuální číslo časopisu Computer

Ochraňte svou techniku před zloději

Testy All-in-One PC a herních monitorů

Proč byste měli chtít HDR televizi

Svět leteckých simulátorů