Kompletní texty Beatles jako nápověda pro Windows

Pro ty, co dosud pláčí nad zavřením serveru Lyrics, máme malé obveselení. Kompletní texty písní ze všech desek Beatles ve formátu HLP pro Windows.
Pro ty, co dosud pláčí nad zavřením serveru Lyrics, máme malé obveselení. Kompletní texty písní ze všech desek Beatles ve formátu HLP pro Windows.

Autor tohoto souboru – Phillip Perkman – se snažil, seznam pokrytých desek je opravdu úctyhodný. Podle abecedy to jsou: A Hard Day's Night, Abbey Road, Beatles for Sale, Help!, Let It Be, Live At The BBC, Magical Mystery Tour, Past Master Volume One, Past Master Volume Two, Please Please Me, Revolver, Rubber Soul, Sqt. Pepper's Lonely Hearts Club Band, The White Album, With The Beatles a Yellow Submarine.

Protože autor pochází z Německa, najdeme v seznamu i takové kuriozitky jako německé texty některých skladeb, můžete si tedy klidně zpívat "Sie Liebt Dich, yeah, yeah, yeah" :).

Díky formátu HLP se dá v textech velmi jednoduše hledat a ani tisk nečiní žádné problémy. Součástí souboru je i stránka s odkazy na MIDI soubory se skladbami Beatles. Velikost souboru ke stažení je pouze 111 kB, takže to budete mít v počítači hned.

Jediné, co zbývá dodat je informace o poněkud nejistém copyrightu. Ač odkaz na tento soubor byl umístěn na prestižním webu, dá se pochybovat o posvěcení tohoto projektu Paulem. Nicméně trestat za nahrání vás nikdo nemůže, zakázáno je když tak šíření, ne přijímání.

Soubor si můžete nahrát na stránkách autora.

Váš názor Další článek: Apple oznamuje rekordní zisk a první růst obratu za dlouhou dobu

Témata článku: Windows, Revolver, TeX, Hard, Please, Nápověda, Band, Lyrics, Yellow, Mystery, Tour, The Beatles, Pasta, Rubber, Past, Midi, Beatles, Soul

Určitě si přečtěte


Aktuální číslo časopisu Computer

Ochraňte svou techniku před zloději

Testy All-in-One PC a herních monitorů

Proč byste měli chtít HDR televizi

Svět leteckých simulátorů