Kolečko českých TechNetů startuje

V Brně proběhl první z TechNetů – odborných konferencí Microsoftu, které v krátké době proběhnou Českou i Slovenskou republikou.
Konference TechNet je již tradiční konferencí Microsoftu, která je zaměřená především na odbornou stránku věci pro profíky, není to tedy žádné roadshow s obecnými frázemi, ale detailní pohled pod pokličku jednotlivých řešení. Vstup na konferenci je přesto zdarma, účastníci navíc dostanou DVD s aktuálními service packy a opravami spolu s prezentacemi z Windows .NET Server DevCon z loňského září. V rámci promoakce lze navíc koupit knihu Bezpečnost Windows 2000/XP za 300 Kč (původně 590 Kč). TechNet Jaro 2003 proběhl včera v Brně, zítra bude v Praze, 27. března v Košicích a 2. dubna v skončí v Bratislavě.

Jarní konference je věnována především představení Windows Serveru 2003. Ve dvou přednáškových blocích se probírají jeho základní vlastnosti, třetí se věnuje nové vylepšené bezpečnosti Windows 2003 a poslední blok se zaměřuje na zabezpečení síťové komunikace na platformě Windows. Program konference je ostatně k dispozici na webu.

Klepněte pro větší obrázek

Na brněnské konferenci byl přednáškový sál zcela zaplněn, vešlo se sem zhruba 600 účastníků. Bylo poznat, že se jedná více o profíky než o náhodné kolemjdoucí, které zlákal chlebíček zdarma, byly tak užitečné i vzájemné diskuze mimo prezentace. Úroveň prezentace šla více do hloubky, bohužel praktické ukázky nemohly v daném čase pojmout všechny vlastnosti Windows Serveru 2003.

Diskuze (10) Další článek: Tele2 sníží výrazně ceny, aby mohla konkurovat ADSL

Témata článku: Windows, Bezpečnost, Detailní pohled, Jarní konference, Chlebíček, Kolečko, Třetí úroveň

Určitě si přečtěte


Aktuální číslo časopisu Computer

Jak rychlé je nabíjení bez drátů?

Test 11 sluchátek pro hráče

Aplikace, které vám zachrání dovolenou

Kompletní přehled datových tarifů