Hry | Příslušenství | Logitech

Klávesnice s oblakem a sluchátka v srdíčku. Logitech G má herní zbraně pro dámy

Gamingová značka Logitech G představila Aurora Collection. Nová kolekce má svěží styl, je uhlíkově neutrální, vytvořily ji ženy pro ženy-hráčky, cílem bylo pohodlí, design oproštěný od typické černé barvy a agresivních prvků – výrobky se dodávají v bílé barvě s možností instalace růžových a zelených doplňků, další zpestření nabízí tisíce kombinací osvětlení v aplikaci G HUB.

Aurora Collection obsahuje:

Herní headset Logitech G735

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek

Bezdrátová herní náhlavní souprava s funkcemi Blue VO!CE, která umožňují upravovat hlas hráče a uložit preferované nastavení zvuku v aplikaci G HUB i přímo v náhlavní soupravě. Baterie vydrží více než 56 hodin (bez podsvícení), konektivitu zajistí standardní Bluetooth, nebo technologie Logitech G Lightspeed.

Herní klávesnice Logitech G713 a G715

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek

První jmenovaný model je kabelový, druhý bezdrátový. Oba mají mechanické klávesy s rychlou odezvou, oba kompaktní velikost bez numerického bloku, k oběma se dodává opěrka dlaní Cloud-Soft, která připomíná obláček. Bezdrátová varianta se připojuje přes Lightspeed nebo Bluetooth, baterie stačí na 25 hodin hraní – to je na poměry bezdrátových klávesnic málo, ale tady je nutné počítat s RGB podsvícením, možná se tedy vyplatí strpět kabel a nemuset se starat o baterii.

Logitech G713 920-010422 Logitech G713 920-010422
nabízí 19 obchodů za ceny od 3 327 Kč
Srovnat ceny na Živě
Logitech G715 920-010465 Logitech G715 920-010465
nabízí 12 obchodů za ceny od 3 699 Kč
Srovnat ceny na Živě

Herní myš Logitech G705

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek

Kompaktní tvar je vhodný pro menší ruce, myš váží pouze 85 gramů. Herní senzor má zajistit maximální přesnost, ve hrách se bude hodit tlačítko pro přepínání rozlišení, konektivitu zajišťuje Bluetooth nebo Logitech Lightspeed.

Logitech G705 910-006367 Logitech G705 910-006367
nabízí 17 obchodů za ceny od 1 949 Kč
Srovnat ceny na Živě

Doplňky

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek

Je jich více a není ještě úplně jasné, které budou dostupné i na českém trhu, ale je zde např.: Opěrka dlaní ve tvaru mráčku, přívěsek na kabel, pouzdra ve tvaru srdce, náušníky, mikrofon s držákem, horní kryty pro klávesnice G713 a G715, stahovák a kartáček na klávesy a podložka pod myš.

Mikrofon Blue Yeti

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek

Připojuje se pomocí USB, k dostání bude v bílé a růžové. Součástí dodávky jsou překryvy a motivy streamů od Streamlabs, které streamerům umožní „vystajlovat“ jejich streamy pro Twitch, YouTube nebo Facebook. Yeti podporuje také software Blue VO!CE s hlasovými efekty, studiovými nástroji, jako jsou ekvalizér, limiter nebo filtr pro potlačení šumu NVIDIA Broadcast Noise Removal, a HD zvukovými vzorky. Blue VO!CE je dostupný pod Logitech G HUB.

Blue Microphones Yeti Blue Microphones Yeti
nabízí 10 obchodů za ceny od 2 789 Kč
Srovnat ceny na Živě

Cena a dostupnost

Novinky jsou dostupné na www.LogitechG.com a u lokálních prodejců. Doporučené ceny jsou následující:

  • Headset Logitech G735: 5 599 Kč
  • Klávesnice Logitech G713: 4 199 Kč
  • Klávesnice Logitech G715: 4 899 Kč (od 9. srpna exkluzivně na Alza.cz)
  • Mikrofon Blue Yeti pro Aurora Collection: 3 399 Kč (pouze Alza.cz a CZC.cz)
  • Myši Logitech G705: 2 499 Kč
Klepněte pro větší obrázek
Doplňky jsou dostupné na webu výrobce.
Diskuze (6) Další článek: Nechtěný Edge a Bing: Jak se ve Windows 10 zbavit otevírání odkazů v Edge a hledání v Bingu

Když navštívíte internetový obchod přes náš katalog zboží, Živě za to může získat provizi. Službu Zboží Živě provozujeme ve spolupráci s Heureka.cz.

Témata článku: Facebook, YouTube, Klávesnice, Bluetooth, Hry, Zbraně, Příslušenství, Logitech, Twitch, Collection, Oblaka, Pro, Sluchátko, Myši, Logitech G, Srdíčko, KLA, Yeti, Logitech G Lightspeed, Headset Logitech, G Hub, Logitech G HUB, Nvidia Broadcast, Blue, Streamlabs, Myši na Heureka.cz