Počítače | Paměti | DDR4

Kingston uvádí tři aktualizované řady operačních pamětí DDR4. Největší kit má 256 GB

Pokud se stále ještě chystáte na nákup operačních pamětí DDR4 a na DDR5 čekat nebudete, společnost Kingston si připravila trojici nových modelů, které jsou zaměřené na hráče a fanoušky přetaktování.

„Běžná“ řada Fury Beast zahrnuje modely s frekvencí od 2 666 MHz až do 3 733 MHz, přičemž na výběr je i různé časování – CL15, CK16, CL18 a CL19. Paměti vyžadují napětí 1,35 V až 1,5 V dle frekvence a volit lze i podsvícené RGB verze.

Pro náročnější je určena série Fury Renegade, které se pyšní frekvencí až 5 333 MHz (bez RGB), respektive 4 600 MHz (s RGB) při časování CL13, respektive CL15. Jednotlivé moduly mají kapacity 8 GB až 32 GB, přičemž Kingston bude prodávat kity až s osmi moduly s celkovou kapacitou 256 GB.

Pro notebooky jsou určeny paměti s označením Fury Impact ve verzi sodimm, které mají frekvenci až 3 200 MHz a časování od CL15 do CL20. Kapacity modulů jsou rovněž 8 GB až 32 GB, ale kity se budou prodávat maximálně o celkově kapacitě 64 GB.

Diskuze (3) Další článek: Technologie a víra v boha. Tenhle úžasný kostel se automaticky otáčí za sluncem

Témata článku: Notebooky, Počítače, Paměti, DDR4, Kingston, Přetaktování, Frekvence, MHz, Opera ?, Kit, Řada, RGB, Operační paměť, Časování, KapacitaEISA: nejlepší AV produkty pro domácí kino pro rok 2021/2022

EISA: nejlepší AV produkty pro domácí kino pro rok 2021/2022

Které reproduktory, subwoofer či AV přijímač považuje EISA za nejlepší a nejzajímavější ve svých kategoriích? Nechybí ani soundbary.

Jaromír Puk
Soundbary
Programujeme ZX Spectrum: Ten nejhloupější možný program v Basicu
Jakub Čížek
Pojďme programovat elektronikuHistorieProgramování
Takhle budou vypadat Windows 11. Prohlédněte si více než padesát obrázků
Lukáš Václavík
Windows 11Operační systémyMicrosoft
40 ženských erotických symbolů osmdesátých let

40 ženských erotických symbolů osmdesátých let

Vyzývavá krása, rafinovanost, nevinnost i perverzní voyeurské fantazie. Filmaři už se sexu ve filmu nebáli, a tak dala 80. léta vzniknout řadě kultovních ženských erotických symbolů.

Marek Čech
Filmy a seriály
Ode dneška se vydávají nové občanky včetně NFC a otisků prstů
Lukáš Václavík
eObčankaČeskoeGovernment