Kiks-Files: Hlídej si svého Kajínka!

Další várka programů, o jejichž praktickém významu by se dalo přinejmenším diskutovat, ale se kterými se pobavíte.
Další várka programů, o jejichž praktickém významu by se dalo přinejmenším diskutovat, ale se kterými se pobavíte. Dnes se podíváme, jak Kajínkův útěk ovlivnil českou herní scénu, dále se budeme věnovat zákulisí zpracování žabího masa a na závěr jeden virtuální měřič opilosti.

Hlídejte Kajínka!

Jedině smrt vás omlouvá, pokud ještě nevíte o nemilém průšvihu českého vězeňství, o útěku (domnělého) dvojnásobného vraha Jiřího Kajínka. A jak tomu už bývá, ihned během průběhu nějaké mediální kauzy se najde někdo, kdo na ono téma stvoří hru. Ani tentokrát nenastala výjimka, a tak se po dvou víceméně „zdařilých“ titulech Zastřel si svého cikána a Zastřel si svého finančníka můžeme pobavit u hry „originálně“ pojmenované Hlídej si svého Kajínka. Nečekejte žádné grafické (co byste chtěli, má to jen asi 40 kB) ani hráčské orgie, jelikož je hra na rozdíl ode dvou již zmíněných naprosto humánní. Vašim jediným úkolem je udržet trestance v mírovské věznici, nikoliv za požití cvičených dobrmanů a střelných zbraní, jak byste možná očekávali, ale spravováním jím přepilovaných mříží (humanizované vězeňství se tak českým daňovým poplatníkům pěkně prodraží). Rychlost hry je samozřejmě nastavitelná.

Download, homepage, velikost 43 kB, freeware

Žabí orgie

Nejdříve jedna malá hádanka. Je to zelené a otáčí se to rychlostí 4000 otáček za minutu. Co je to? Odpověď zní: žába v mixéru. A to mě přivádí k úvahám, jak asi Francouzi, vyhlášení gurmáni, zpracovávají žáby, které pak s takovou radostí pojídají. Nejspíš jim utrhají nožičky a ty pak restují, opékají a grilují. Mňam, mňam. Ale co když do restaurace přijde zákazník, který si žádá žabí koktejl? Pak samozřejmě dojde i na ten mixér… Vám bych ale raději doporučoval vyzkoušet simulátor mixování žab zvaný Frogomat, jelikož u nás – jak jistě víte – jsou všichni obojživelníci chránění.

Download, velikost 0,6 MB

Jak moc jste opilí?

Alkohol je metla lidstva, na tom se určitě všichni shodneme. Ale taky mi dáte za pravdu, že zametat se musí. A taky ještě vím, že alkohol podávaný v malých dávkách neškodí v jakémkoliv množství. Takže pokud chcete vědět, jak na tom jste, použijte program HowDrunk.

Download, velikost 95 kB

Diskuze (6) Další článek: Comdex slovem i obrazem potřetí – Trek Thumbdrive Pro neboli další balíček žvýkaček

Témata článku: Download, Věznice, Files, Malá hra, Fil, Kiks


Určitě si přečtěte

Filmové pirátství asi jen tak nezmizí. Když už musíte, stahujte bezpečně v Seedru

Filmové pirátství asi jen tak nezmizí. Když už musíte, stahujte bezpečně v Seedru

** Máme HBO Go, máme Netflix... ** Ale stejně krademe filmy a seriály ** Když už musíte, stahujte torrenty bezpečně v Seedru

Jakub Čížek | 141

Teď už Chromium ovládne Windows 10 úplně. Microsoft dokončil WebView2

Teď už Chromium ovládne Windows 10 úplně. Microsoft dokončil WebView2

** Před dvěma lety se Microsoft zasnoubil s Chromem ** Nový Edge není zdaleka jejich jediné dítě ** Ještě důležitější je komponenta WebView2

Jakub Čížek | 40


Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest televizí do 25 000 Kč

Nejlepší herní klávesnice

Srovnání správců hesel

Jak upravit fotky pro tisk