Intel | Počítače | Cooler Master

KFC chystá vlastní počítač. Bude v něm ohřívat kuřata

Colonel Sanders dal světu křupavá kuřata v papírových kyblících. Pokud jste se těšili, až bude k dispozici počítač, který smažená křidélka udrží po celý den teplá, tak pro vás máme dobrou zprávu. KFC se spojilo s Cooler Masterem a modderem Timpelayem a tuto díru na trhu konečně zacelují. Firmy společně vytvořily KFConsole – herní minipočítač s tzv. chicken chamber.

Není to vtip, počítač s šuplíkem pro ohřev potravin skutečně vzniká, jakkoliv to působí bizarně. Odpadní teplo z PC se tady využije kreativně, byť to pro výrobce rozpálených komponent asi nebude moc dobrá reklama.

Základem KFConsole je platforma Intel NUC 9 Extreme, která počítá s až osmijádrovými procesory jako Core i9-9980HK. U něj bude neznámá GeForce RTX od Asusu. Jde o vyměnitelnou kartu kratšího formátu pro mini-ITX skříně, teoreticky tedy klidně RTX 2070. K dispozici může být až 64 GB paměti DDR4-2666. V KFConsole najdeme dvě 1TB SSD od Seagatu.

Cenu ani dostupnost KFConsole neznáme. Nakonec může jít jen o limitovanou edici určenou pro největší fanoušky. KFC má i vlastní esportovou divizi, takže jí svět herních počítačů není úplně cizí. Bližší podrobnosti budeme znát až v příštím roce.

via Tom's Hardware

Diskuze (16) Další článek: Nejde jen o cenu, ale i o kvalitu

Témata článku: Intel, Nvidia, Počítače, SSD, Asus, Herní konzole, Cooler Master, Počítač, Intel Nuc, GeForce RTX, Colonel Sanders, KFC, Ohřev, Seagate, Kuře, Stolní počítače na Heureka.czIzrael díky speciální kamufláži zařídil pro své vojáky „neviditelnost“

Izrael díky speciální kamufláži zařídil pro své vojáky „neviditelnost“

** Materiál „Kit 300“ představuje vizuální i termální kamufláž ** Dokáže zablokovat tepelné vyzařování maskovaného vojáka či třeba stroje ** Velký kus materiálu Kit 300 může ukrýt vozidlo až do velikosti Hummeru

Stanislav Mihulka
IzraelMateriálArmáda
Lék proti depresi za stokorunu snižuje riziko těžkého průběhu i úmrtí na onemocnění covid-19

Lék proti depresi za stokorunu snižuje riziko těžkého průběhu i úmrtí na onemocnění covid-19

** Klinická studie zkoumala vliv antidepresiva fluvoxamin na covid-19 ** Počet úmrtí souvisejících s covidem-19 klesl zhruba o 90 % ** Potřeba intenzivní lékařské péče se snížila zhruba o 65 %

Karel Kilián
COVID-19LékyDepreseMedicína
Rusko obviňuje astronautku NASA ze sabotáže Mezinárodní vesmírné stanice
Jiří Černý
Mezinárodní vesmírná staniceNASARusko
Adriano vdechne starým smartphonům nový život. Mohou se stát centrem domácnosti
Martin Miksa
UdržitelnostVysloužilý mobilChytrý telefon
Nejlepší filmy na Netflixu v roce 2021. Všechny mají český dabing nebo titulky

Nejlepší filmy na Netflixu v roce 2021. Všechny mají český dabing nebo titulky

Tyto filmy byly v roce 2021 na českém Netflixu nejoblíbenější. Nerozlišujeme žánr, stáří ani hodnocení na filmových webech. Jde o oblíbenost, kterou sleduje web FlixPatrol a počítá z ní souhrnné žebříčky.

Ondřej Králík
Netflix