Reklama

Když jedna bedna stačí: digitální rádio s bluetooth a textilní úpravou

Rádi si poslechnete hudbu, třeba při vaření či čtení? Velká hifi věž vyřvávající odkudsi z obýváku není jediné řešení, jak do vašeho domova pozvete své oblíbené interprety a rádia.

Ultranároční audio nadšenci nad přenosnými reproduktory asi mávnou rukou, ale pro ostatní smrtelníky jde o komfortní dar z nebes. Podívejme se na jedno z cenově dostupných digitálních rádií, na kterém si díky bluetooth pustíte hudbu i z mobilu. Mile vás překvapí svými parametry.

Elegantní a vždycky po ruce

Digitální rádio Hama DR200BT najde uplatnění v každé domácnosti. Díky intuitivnímu ovládání, barevnému 2,4" displeji a české lokalizaci si s ním levou zadní poradí i senioři. S až 8 h výdrží vám udělá společnost kdekoliv, kam ho položíte. Nabíjení je přes USB-C. Bluetooth vám umožní přehrávat hudbu z telefonu. Nechybí ani AUX audio vstup pro připojení kabelem. Funkce rádia zvládá příjem DAB+ i FM vysílání (2x 30 předvoleb). Reproduktor má 2 tlačítka pro přímou volbu stanice.

Klepněte pro větší obrázek

Přenosné digitální rádio Hama DR200BT s 5 wattovým reproduktorem se po designové stránce skutečně povedlo. Pro snadné přenášení má vkusné poutko. Tělo je pokryté luxusně působícím šedým textilem, takže se stane přirozenou designovou součástí každé místnosti. Seženete ho za výhodných 1 849 Kč přímo na stránkách výrobce.

Klepněte pro větší obrázek
Další článek: Qualcomm jde ve stopách Applu. Chystaný Snapdragon má být konkurencí pro Apple M1

Témata článku: Reklama, Prezentace klienta