Seznam oznámil, že na Mapy.cz přidal možnost zobrazit si starší letecké snímky. To není tak úplně pravda, starší mapy tam byly už dříve a ukazovaly se při výběru vrstev. Teď už tam vidět nejsou, místo toho se ukáže seznam starších map, pokud si ty aktuální zvětšíte až na úroveň zoomu 12×.
V levém horním rohu se ukáží mapy z dřívějších snímkovacích etap od roku 2001. Každé místo si můžete prohlédnout v šesti různých obdobích. Každý rok se totiž nafotí jen třetina Česka. Proto se například snímky z let 2001 až 2003 počítají jako jedna etapa. Starší letecké mapy jsou dostupné také na Slovensku, tam ale sahají „jen“ do roku 2011.
Užitečná funkce je bohužel dostupná jen na počítačích (webu), nikoliv v mobilních aplikacích. Na nich si ale můžete prohlédnout starší Panoramu.
Oživeno v 10.15: