Kde hledat sport v zahraničí?

Kam na webu za různými druhy sportů?
Petr Král :Denně aktualizované stránky o populárním americkém sportu, věnované hlavně Národní Lize USA. Nechybí profily hráčů, historie a statistiky týmů, vlastní obchod se suvenýry či oblíbený chat. Web má jednoduchý, nicméně účelný a přehledný design. Snadno se v něm orientuje a vy získáte hledané informace či výsledky během pár vteřin.

Hokej je jednou z nejpopulárnějších kolektivních her nejen u nás, ale především v zámoří. Kdo by taky neznal NHL neboli druhou českou ligu … Na této stránce se dozvíte aktuální výsledky, přestupy, shlédnete záznamy gólů, dozvíte se statistiky hráčů a místo, kde hraje váš oblíbený klub příště. Prostě tu nechybí nic, co byste na oficiální stránce nejsledovanější klubové soutěže světa hledali.

Nechápu, proč je zrovna s tenisem takový problém. Stejně jako je u nás zaheslovaná stránka tenis.cz, nepatří tennis.com také k těm nejzdařilejším. Zato oficiální žebříček ATP se hodí vždy. Spolu s aktuálními informacemi zde najdete i hodně obrázků a užitečných odkazů. Asi nejlepší stránka bílého sportu na Internetu.

Hodně lidí rádo lyžuje a často se vydává někam do terénu za tímto sportem. Předtím je však záhodno navštívit tyto podařené stránky, které poradí, jaké jsou aktuální trendy v oblékání, doplňcích a lyžování vůbec. Také zde najdete užitečné informace o počasí a přehledy těch nejlepších světových sjezdovek. Velmi užitečný odkaz.

Pro ty, kteří mají rádi jízdu na horském kole a nejezdí s ním jen ve městě, bude tato stránka rájem. Na titulní stránce zaujme výborná animace ve formátu Flash 3D. Nicméně samotný obsah je ještě lepší. Podrobné informace pro fanoušky cyklistiky včetně recenzí na nejnovější modely, doplňky a doporučené tratě, kde se určitě vyřádíte, tedy, pokud bydlíte poblíž Los Angeles.

Na této stránce budete zase pro změnu dostatečně informováni o jezdectví a dostizích. Pokud rádi sledujete tento sport, tak byste měli určitě navštívit tento pestrý web se spoustou užitečných rad, aktualit a informací. Nechybí ani doporučená literatura či vybavení pro chovatele, poradna, jak se správně starat o vašeho miláčka nebo se můžete vydat na virtuální návštěvu některé farmy. Proti této stránce nemohou nic namítat ani ochránci zvířat.

Patříte mezi příznivce tvrdého sportu zvaného box? Pak neváhejte a podívejte se na tuto stránku. Nejprve vás jistě potěší hezký design (trefné rudé pozadí) a také bohatý archiv informací o tomto sportu. Najdete tu profily a statistiky hráčů, jejich momentální postavení v tabulce těch nejlepších. Nechybí ani aktuální výsledky či části záznamů zápasů.

Pokud jste si mysleli, že badminton je pouze relaxační sport, který si občas zahrajete s rodiči na zahradě, ale více se v něm vyniknout nedá, tak vás právě tato stránka přesvědčí o opaku. Je velmi profesionálně zpracovaná a najdete na ní vše, co potřebujete o tomto sportu vědět, ale báli jste se zeptat.

Vzhledem příjemná, obsahem zajímavá stránka pro ty z vás, kdo holdují tichému sportu nejen pro starší a pokročilé. Zajímá vás jaký háček či udice je vhodná pro kterou rybu? Zajímá vás, kdy je nejvhodnější se vypravit pro štiku či candáta? Máte zájem si zalovit ve vodách Amazonky a nevíte jak na to? Pak určitě shlédněte tuto stránku, ve které se doporučuji orientovat se slovníkem v ruce.

Stránka tvrdí, že zanedlouho na této adrese bude skvělý web o šipkách. Zatím vypadá grafika hodně úděsně, ale už se na ten „superweb“ těším.

Stránka, která vás bude opravdu dobře informovat o sportu zvaném billiard. Radím, abyste ztlumili reproduktory, než sem zavítáte.

Oficiální stránka judistické mezinárodní organizace, kde najdete tradičně výsledky z různých soutěží a šampionátů a také hodně fotek světových borců. Hezky udělaný web.

Stránka, na která najdete neuvěřitelné množství linků na weby zaměřené na synchronizované plavání. Není co dodat.

Zdroj: Computer

Váš názor Další článek: Rychlejší tisk na Windows NT

Témata článku: Sport, Přehledný design, Web Design, NHL, Profi hráč, Oblíbený web, Zahraničí, Nejlepší stránka, Sporty, Oficiální web, Tichý profil, Baseball, Spor


Určitě si přečtěte

Vyzkoušeli jsme chytrou čínskou zásuvku Sonoff S26 za tři stovky. Nevyhořeli jsme

Vyzkoušeli jsme chytrou čínskou zásuvku Sonoff S26 za tři stovky. Nevyhořeli jsme

** Je sice z Aliexpressu, ale funguje ** Můžete ji ovládat hlasem přes Amazon Echo nebo Google Home ** Za tři stovky zautomatizuje menší 230V spotřebič

Jakub Čížek | 109

Jak funguje kontroverzní program, který ženám krade plavky. Mají se čeho bát?

Jak funguje kontroverzní program, který ženám krade plavky. Mají se čeho bát?

** Strojové učení ještě nepřitáhlo takový zájem jako na začátku prázdnin ** Ne, umělá inteligence nenašla lék na rakovinu ** Naučila se svlékat ženy nejen z plavek

Jakub Čížek | 35

Wi-Fi 6 konečně začíná dostávat smysl. Poradíme, jak ji využít

Wi-Fi 6 konečně začíná dostávat smysl. Poradíme, jak ji využít

** Na trh míří první levné Wi-Fi 6 routery ** Nabídka zařízení, zejména notebooků, každý den roste ** Poradíme, jak nejlépe přejít s domácností na Wi-Fi 6

Tomáš Holčík | 28

Biblická potopa Česka: Jak bychom dopadli, kdyby nás zatopil oceán

Biblická potopa Česka: Jak bychom dopadli, kdyby nás zatopil oceán

** Představte si biblickou potopu ** Nejprve zaniknou Děčín a Břeclav, pak i Brno a Praha ** Hlavním městem se stane Jihlava a zbytky Čechů přežijí na Kvildě

Jakub Čížek | 93

10 novinek Androidu 10, které vás budou bavit

10 novinek Androidu 10, které vás budou bavit

Jan Láska, Vladislav Kluska | 28


Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest: 20 powerbank s USB-C

Test: mobily do 3 500 Kč

Radíme s výběrem routeru

Tipy na nejlepší vánoční dárky