Kancelářské programy: Kdo ještě potřebuje Microsoft Office?

Kancelářský software je něco, bez čeho se už nikdo neobejde. Textový editor, elektronická pošta, prezentační software. Něco, co řada lidí musí používat každodenně. Na trhu je nyní kvalitní a cenově velmi příznivý balík kancelářských programů, který obsahuje řadu novinek a výhod – 602Office 2.0.

602Office 2.0 je software, který využívá programy nedávno uvedeného balíku OpenOffice.org 2.0. Oproti tomuto softwaru má ale pro českého uživatele velkou výhodu. Společnost Software602 jej dodává s veškerou potřebnou dokumentací v češtině (a to jak v tištěné tak elektronické podobě) a poskytuje jeho uživatelům plnou servisní podporu po celý rok. V jejím rámci dokonce obdrží legální uživatelé programu zdarma nové verze. To ovšem patří u produktů Software602 k tradici, na kterou si zákazníci firmy za 15 let její existence již zvykli.

602Office 2.0: Všechno co potřebujete k práci

V balíku 602Office 2.0 nalezne běžný uživatel úplně všechno, co ke svojí práci potřebuje: aplikace z kancelářského balíku OpenOffice.org 2 – textový editor Writer, tabulkový procesor Calc, prezentační program Impress, editor grafiky a obrázků Draw, ale také e-mailový program Mozilla Thunderbird, novou plně integrovanou relační databázi 602SQL 9.5, sadu šablon právních dokumentů a obrázkovou galerii se zhruba 6 000 položkami.

Snadná obsluha a instalace

Práce s dokumenty je v Office602 velice podobná Microsoft Office. Formátování, vkládání objektů, tabulek, obrázků či celých souborů je velmi jednoduché Program standardně zvládá kontrolu pravopisu, makra, tvorbu tabulek a databází nebo hromadnou korespondenci. Dokumenty lze navíc snadno elektronicky podepsat a přímo z dané aplikace odeslat emailem jako přílohu v daném formátu nebo PDF.

Samotná instalace kancelářského balíku 602Office je rychlá a pohodlná. Uživatelské rozhraní instalátoru je přitom srozumitelné a přehledné.

Vynikající kompatibilita s MS Office

Navíc si 602Office velmi dobře rozumí s formáty kancelářských produktů Microsoftu. Uživatelé nemají žádný problém při práci se soubory ve formátech DOC, XLS, PPT, PDF, Flash či ODF – což je nový a jediný standard pokrývající veškeré funkce kancelářských aplikací. Díky začlenění OpenOffice.org nabízí 602Office nejvyšší úroveň kompatibility s MS Office, jaká je dostupná na současném trhu.

To hlavní: Cena

Funkčnost a snadná obsluha je jedna věc. Druhý a možná ještě důležitější faktor, který hraje 602Office do karet, je cena.

Maloobchodní balení 602Office 2.0 s instalačním CD pro Linux i MS Windows a technickou podporou stojí včetně tištěného manuálu a základní příručky 1998 korun bez DPH. Navíc jeden uživatel s jednou licencí může program instalovat až na pět počítačů, které využívá.

Licence pro firmu, která bude 602Office používat na dvaceti počítačích, vyjde bez daně na necelých 26 tisíc korun.

Takže, kdo tedy ještě potřebuje MS Office?

Nepochybně to jsou pokročilí uživatelé, kteří v rámci firmy provozují MS Office úzce navázaný na další uzavřené produkty firmy Microsoft. Všichni ostatní s úspěchem využijí výhod kancelářského balíku 602Office 2, který bezesporu nabízí řadu užitečných a v mnoha případech i velmi profesionálních funkcí a který v běžném kancelářském provozu bez problémů nahradí MS Office. Software602 jim k tomu navíc, z pozice silného komerčního dodavatele, dává jistotu, že díky obsažené službě technické podpory, vyřeší všechny případné potíže s přechodem na nový kancelářský balík.

Podrobné informace

Diskuze (108) Další článek: 8 GB dat na USB klíčence

Témata článku: Microsoft Office, Microsoft, Draw, Office, Kancelář, Kancelářská práce, Legální soubor, MS Office, Běžná práce, Integrovaný editor, Rychlé vkládání, Pot, KANCELAR, Snadná obsluha, Kancelářský balík, Komerční dodavatel, Pohodlná práce


Určitě si přečtěte

10 věcí, které jste odkládali „na jindy“, ale teď je konečně můžete udělat

10 věcí, které jste odkládali „na jindy“, ale teď je konečně můžete udělat

** Karanténní opatření nás drží doma a mnozí mají více času navíc ** Připomeneme proto často odkládané činnosti uživatelů počítačů ** Právě teď je ten správný okamžik, kdy se do nich pustit

Karel Kilián | 75

Šmírování kamerami Googlu: Koukněte, co šíleného se objevilo na Street View

Šmírování kamerami Googlu: Koukněte, co šíleného se objevilo na Street View

Google stále fotí celý svět do své služby Street View. A novodobou zábavou je hledat v mapách Googlu vtipné záběry. Podívejte se na výběr nejlepších!

redakce | 1

Proč je COVID-19 tak nebezpečný, jak se detekuje, jak ničí a máme už pandemii?

Proč je COVID-19 tak nebezpečný, jak se detekuje, jak ničí a máme už pandemii?

** V čem spočívá nebezpečí nemoci COVID-19? ** Jak se testuje její přítomnost v těle? ** Jak se ničí UVC i ozónem a proč už CNN mluví o pandemii?

Jakub Čížek | 73

ReactOS: Zapomenuté a open-source Windows, které nevyrobil Microsoft

ReactOS: Zapomenuté a open-source Windows, které nevyrobil Microsoft

** Představte si svobodné Windows. Bláznivá vize? ** Vývojáři je přitom začali psát už před více než dvaceti lety ** Jmenují se ReactOS a spustíte na nich i Total Commander

Jakub Čížek | 54

10 map, na kterých můžete COVID-19 sledovat téměř v živém přenosu

10 map, na kterých můžete COVID-19 sledovat téměř v živém přenosu

** Koronavrus můžete sledovat skoro živě ** Analytici a kartografové připravili hromadu map ** Vybrali jsme deset z nich

Jakub Čížek | 8


Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest 21 grafických karet

AMD poráží Intel už i v notebooku

Jak vytvořit 3D fotky v mobilu

Nejlepší fotoaparáty do 30 000 Kč