Kaleidoskop

AutoCAD LT 97 - "odlehčená" verze AutoCADu Release 14 - bude uveden na trh v říjnu. Jde o...
AutoCAD LT 97 - "odlehčená" verze AutoCADu Release 14 - bude uveden na trh v říjnu. Jde o levnou variantu 2D kreslícího programu s plnou kompatibilitou s AutoCAD Release 13 a 14.

Notebook ThinkPad je nejen tenký a lehký, zároveň je kapacita jeho pevného disku omezena až 8GB hranicí, což je 40% nárůst ve srovnání s posledním 5,1GB diskem pro ThinkPad 770, od IBM. 8GB disk bude k dispozici těsně po Comdexu, na kterém bude představen veřejnosti.

Vyhledávací serverHotBot se dočkal vylepšení softwaru v podobě nové verze 4.0. Hlavní změny spočívají ve zvýšení rychlosti vyhledávání a poskytování relevantnějších odkazů ve výsledcích hledání. Rozbor vyhledávacích služeb clanky/inet/search.html jsme zveřejnili před čtrnácti dny.

Nová verze MS Project 98, je více než jen organizátor času, spíše jde o plánovač projektů, umožňuje sledovat pracovní vytížení pracovníků atd. Oproti Projectu 97 přinese integraci do podnikových systémů, např. od Oraclu.

Webová stránka dne: Elektronický časopis Natura. V každém čísle měsíčníku je pro každého něco zajímavého – z přechozích čísel namátkou: články o meditaci, islámu, historii piva ad.

Váš názor Další článek: Nejlepší aplikace z Internetu na Živě!

Témata článku: Tenká verze, Levná verze, Autocad Lt, Release, Odlehčená verze, Podnikový notebook, Nature


Určitě si přečtěte

Nejjednodušší cesta, jak nepřijít o data: nastavte si zálohování a zapomeňte

Nejjednodušší cesta, jak nepřijít o data: nastavte si zálohování a zapomeňte

** Přijít o důležitá data je jednodušší, než si umíte představit ** To, zda a jak snadno je získáte zpět, záleží především na vás ** Když si nastavíte zálohování, může to být otázka několik minut

Karel Kilián | 33

Není jen Flightradar: Našli jsme další aplikace pro sledování letadel, některé ukážou i víc

Není jen Flightradar: Našli jsme další aplikace pro sledování letadel, některé ukážou i víc

** 8 služeb pro sledování leteckého provozu ** Nejznámější je Flightradar24, ale alternativy leckdy prozradí více ** Letadla i v této pohnuté době čile létají a je co pozorovat

Karel Kilián | 14


Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest mobilů do 5 500 Kč

Test levných herních notebooků

Hrajeme na Xbox Series X

Programy pro kontrolu dětí na počítači