Herní konzole | Playstation 5 | Luxus

Jste hráči a nevíte co s penězi? Chystá se zlatý i platinový PlayStation 5

Pokud patříte mezi náruživé hráče a zároveň máte tolik peněz, že nevíte co s nimi, možná vás zaujme chystaná luxusní varianta PlayStationu 5, která bude vyrobená ze vzácných kovů.

Již dříve se objevily informace, že PlayStation 5 bude mít výměnné kryty, včetně ovladačů, podobně jako tomu bylo u speciálních verzí PlayStation 4. Výrobce Truly Exquisite ale připravuje vlastní edici, která bude používat 24karátové zlato, 18karátové růžové zlato nebo platinu pro výrobu jak samotného šasi PlayStationu 5, tak i ovladačů a dokonce i sluchátek.

Výrobce zatím neodhalil cenu, což je pochopitelné, protože zatím není známá ani standardní cena za normální a digitální verzi PlayStationu 5. Nicméně pokud si tento luxus opravdu nechcete nechat ujít, můžete se na stránkách výrobce zaregistrovat, a jakmile budou tyto jistě velmi drahé varianty herní konzole PS5 k dispozici, dostanete e-mail.

Diskuze (1) Další článek: Google jedná se Samsungem. Chce protlačit Asistenta namísto Bixbyho

Témata článku: Peníze, Playstation, Herní konzole, Sony, Playstation 5, Luxus, Výrobce, Zlato, Verze, Ovladač, Pen, VariantaMicrosoft prvně zmínil Windows 10 21H2. Desítky na podzim dostanou nové funkce
Lukáš Václavík
Windows InsiderWindows 10Microsoft
Bezpečnostní díra ohrožuje routery 17 výrobců. Na stupnici závažnosti má 9,9 bodů, útočníci už ji zneužívají

Bezpečnostní díra ohrožuje routery 17 výrobců. Na stupnici závažnosti má 9,9 bodů, útočníci už ji zneužívají

** Experti odhalili chybu, ohrožující routery nejméně 17 výrobců ** Útočníci tuto chybu začali aktivně využívat k instalaci botnetu ** Bezpečnostní nedostatek CVE-2021-20090 je velmi vážný

Karel Kilián
RouterHackingBezpečnost