Prohlížeče | Android | Opera

Jen tmavý mód je nuda. Opera přichází na Android i s barevnými tématy

Opera přišla v nové verzi svého prohlížeče pro Android s aktualizovanými tématy. Ta přináší kromě podpory tmavého režimu i nejrůznější barvy. Celý prohlížeč tak můžete mít klidně červený, či zelený.

Nová verze prohlížeče s pořadovým číslem 54 přináší na mobilní poměry nevídané možnosti úpravy barevného rozhraní. Kromě přidání podpory klasického světlého a tmavého režimu umožňuje Opera nastavit i použitou barvu. Klidně tak můžete mít prohlížeč červený, stejně jako zelený. Co se týče základní bílé/černé barvy, může se nastavení řídit systémem, či si ji můžete nastavit ručně.

Společně s novými barvami mění prohlížeč i rozhraní, jako základní formát ikon nově používá tzv. squircle – tedy hybrid mezi kruhem a čtvercem. Stejný tvar ikon používají např. i telefony Samsung a další. Zároveň funkci VPN a krypto peněženky vývojáři přesunuli přímo do hlavního menu. A když jsme u kryptoměn – přibyla podpora Bitcoinu.

Nová verze prohlížeče je ke stažení pro Android skrze Obchod Play.

Diskuze (4) Další článek: Provozovat ve vesmíru sex není dobrý nápad. Proč? A co to změní?

Témata článku: Software, Prohlížeče, Internet, Android, Bitcoin, Opera, Mobilní aplikace, Samsung, VPN, Téma, Mód, Obchod Play, Verze, Verze prohlížeče, Barva, Rozhraní, Nuda, Nová verze, Prohlížeč, Možnost úpravy