Jeďte zdarma na největší technologický festival v Londýně

(inzerce) Největší technologický festival na světě opět míří do Evropy. V dějiště legendárního setkání programátorů, hackerů, hráčů a geeků se londýnská O2 Arena promění od 2. do 7. září.
Jeďte zdarma na největší technologický festival v Londýně

Po dobu jednoho týdne budou tito Campuseros kempovat přímo v aréně, kde budou probíhat vystoupení předních světových osobností světa informačních technologií, panelové diskuze odborníků, workshopy, soutěže a hackathony. Letošek slibuje doposud největší událost v historii festivalu.

V hlavní budově celého komplexu bude rozmístěno 8 podií, na nichž proběhne více než 500 hodin programu a řada workshopů.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
 

Letošní ročník festivalu slibuje účastníkům přednášky zajímavých osobností. Hlavním řečníkem letošní Campus Party bude Jon 'Maddog' Hall, ředitel neziskové organizace Linux International. Účast také potvrdili Nolan Bushnell, zakladatel Atari, nebo Alex 'Sandy' Pentland z Massachusettského technického institutu (MIT).

Soutěž o 100 lístků, ubytování a dopravu zdarma

V současnosti je možné zakoupit lístky včetně dopravy z ČR do Londýna za 60 liber (zhruba 1840 korun). Společnost Telefónica Czech Republic, jako hlavní partner Campus Party, nabízí ovšem možnost získat vše zcela zdarma.

Soutěž probíhá do 21. 7. 2013 do 23:59 a k dispozici je sto vstupenek

Stačí zaslat soutěžní příspěvek v podobě videa, či fotostory na jedno z témat, jak se vypořádat s problémy mladých Čechů, které se ukázaly jako nejpalčivější dle výstupů z výzkumu Telefónica Global Millennial Survey:

Jsou to tato témata:

  1. Mladí lidé se obávají obtížného přechodu ze školy do profesního života
  2. Mladí lidé se obávají toho, že budou muset pracovat do konce života, protože nebudou mít dost peněz na důchod
  3. Mladí lidé vědí, že mají v ČR dost možností podnikat, ale nechtějí a podnikání pro ně není důležité

Více o výzkumu naleznete v této tiskové zprávě a na webu www.detimilenia.cz.

Podrobné podmínky soutěže naleznete na stránkách www.telefonica.cz/campus-party doplňující informace na stránkách www.czcampuseros.eu, kde si můžete také prohlédnout zaslané soutěžní příspěvky

Další článek: Sony nabídne platformu pro streamování 4K filmů na podzim

Témata článku: Nolan Bushnell, Hall, Největší událost, Hlavní téma, Nolan, Podium, Alex, Alexa, Technolog, Fest, Festival, Campus, Atari, Telefonica, Bushnell, Workshop, Doplňující informace, Track


Určitě si přečtěte

10 míst na mapách Googlu, která nesmíte vidět. Nahradily je čtverečky

10 míst na mapách Googlu, která nesmíte vidět. Nahradily je čtverečky

** Deset míst, které nesmíte vidět ve webových mapách ** Jsou to letiště, základny i elektrárny ** Nejvíce míst tají Francie

Jakub Čížek | 21

Nejjednodušší cesta, jak nepřijít o data: nastavte si zálohování a zapomeňte

Nejjednodušší cesta, jak nepřijít o data: nastavte si zálohování a zapomeňte

** Přijít o důležitá data je jednodušší, než si umíte představit ** To, zda a jak snadno je získáte zpět, záleží především na vás ** Když si nastavíte zálohování, může to být otázka několik minut

Karel Kilián | 32


Aktuální číslo časopisu Computer

Velký test fitness náramků

Levné záložní zdroje

Jak si zabezpečit domov

Nejlepší monitory na trhu