Mobilní aplikace | Sport

Jedna z nejpopulárnějších sportovních služeb měla výpadek

Strava, jedna z nejpopulárnějších sportovních aplikací pro záznam prakticky jakékoliv fyzické aktivity, se dnes prala zhruba s dvouhodinovým výpadkem. A to v dopolední špičce, kdy ji k záznamu používají v našem časovém pásmu lidé z celé Evropy třeba při cestě do práce.

Podle webu Downdetector začala mít Strava problémy zhruba okolo deváté hodiny ranní a teprve nyní, okolo 11:00, konečně pomalu nabíhá.

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek
Jedna z nejpopulárnějších sportovních služeb má výpadek

Strava se těší velké popularitě i v Česku a to především mezi cyklisty a běžci.  Aktuálně hraje roli i v rámci květnové kampaně a soutěže mezi českými firemními týmy Doprácenakole.cz, slouží totiž jako jedna z možností, jak zaznamenat svoji trasu a porazit kolegy.

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek
Stav výpadku můžete sledovat na speciálním webu

Výpadek stravy mohou uživatelé sledovat na adrese status.strava.com. Podle něj je problém přímo na webu a v API. Ostatní subsystémy fungují. Autoři se už zároveň za výpadek omlouvají na hlavní stránce. Problémy mohly souviset i s novým rozhraním mobilní aplikace.  

Diskuze (1) Další článek: Nizozemsko chce do 10 let zavést optický internet do všech domácností

Témata článku: Web, Evropa, Mobilní aplikace, Sport, Výpadek, Strava, Downdetector, Záznam, Aplikace, Fyzická aktivita, Česká republika, Velká popularita, Časové pásmo, Služba, Sportovní potřeby na Heureka.cz