Java je „in“ – buďte v kontaktu s vývojem

Komerční článek 4. října 2017
Elektřinu je možné získávat i ze slz a slin! SDÍLET NA FACEBOOKU TWEETNOUT
Pro „Javisty“ připravil Gopas na letošní podzim hned dvě akce – konferenci JavaDays 2017 a exkluzivní seminář Java Microservices in the age of Linux Containers
Java je „in“ – buďte v kontaktu s vývojem

Konference JavaDays odstartovala v loňském roce úspěšně, proto se vývojáři mohou letos v polovině listopadu těšit na její druhý ročník. Jedná se o jedinečnou dvoudenní akci zaměřenou speciálně na Java komunitu, která je největší událostí svého druhu u nás. Nabídne nejucelenější přehled novinek o Javě, nejpoužívanější platformě v podnikovém prostředí. Program v současné době vzniká, a tak už teď je možné přislíbit účast nejvýznamnějších českých a slovenských osobností Java scény. Jistá je také možnost potkat se s ostatními vývojáři, programátory a Java nadšenci a navázat kontakty v této odborné komunitě.

„Java kraluje vývoji současných webových a mobilních podnikových aplikací a Javisté potřebují stejně pohodlný přístup k informacím jako programátoři na platformě Microsoft,“ konstatuje Jan Dvořák, ředitel Počítačové školy Gopas. „Proto jsme se v loňském roce rozhodli uspořádat kromě TechEd-DevConu a HackerFestu i konferenci zaměřenou speciálně na platformu Java. A protože byl první ročník úspěšný, budeme s JavaDays pokračovat i v letošním roce.“

Klepněte pro větší obrázek

Konference JavaDays je připravena na termín 13.-14. listopadu 2017 a proběhne v prostorách Premiere Cinemas, VIVO! Hostivař. Na stránkách www.javadays.cz budou postupně přibývat podrobné informace o konferenci, řečnících i tématech jednotlivých přednášek. Zde je i možnost registrovat se jako účastník konference.

Ale to není od Počítačové školy Gopas k Javě v podzimních měsících všechno. Připravuje i exkluzivní seminář Java Microservices in the age of Linux Containers, který povede Solution Architect společnosti RedHat pro Českou a Slovenskou republiku Jiří Kolář. Zaměří se zejména na to, jak Linux Containers a kontejnerové platformy jako Openshift ovlivňují JavaEE a moderní vývoj aplikací v jazyce Java. Seminář se bude konat 15. listopadu, tedy hned po JavaDays, rovněž v prostorách Premiere Cinemas, VIVO! Hostivař. Další informace k nabídce školení a seminářů na www.gopas.cz.

Klepněte pro větší obrázek

Partnery konference JavaDays 2017 jsou: společnost JetBrains jako Platinum partner, Tieto jako Gold partner, Oracle jako Generální partner a Ness jako Odborný partner; exkluzivním mediálním partnerem je společnost Averia Ltd.

Další článek: Elektřinu je možné získávat i ze slz a slin!


Určitě si přečtěte

Jak si pročistit disk ve Windows bez instalování dalších programů

Jak si pročistit disk ve Windows bez instalování dalších programů

** K vyčištění disku ve Windows nepotřebujete nástroje třetích stran. ** Postačíte si i s obyčejným nastavením. ** Zvolit si můžete i automatické promazávání dat.

Vladislav Kluska | 18

Šmírování na Street View: Koukněte se, co zachytily kamery Googlu

Šmírování na Street View: Koukněte se, co zachytily kamery Googlu

Google stále fotí celý svět do své služby Street View. A novodobou zábavou je hledat v mapách Googlu vtipné záběry. Podívejte se na výběr nejlepších!

redakce | 47

USB kabely IKEA: Ať už USB-C nebo Lightning, překvapí svými vlastnostmi

USB kabely IKEA: Ať už USB-C nebo Lightning, překvapí svými vlastnostmi

** IKEA nabízí USB kabely pro napájení telefonů či jiných zařízení ** Nově zařadila i kabel s konektorem Lightning pro zařízení Apple ** Kabely překvapily svým kvalitním zpracováním a nízkou cenou

David Polesný | 74

Boeing 787 překonal při běžném letu s cestujícími rychlost zvuku. Jak je to možné?

Boeing 787 překonal při běžném letu s cestujícími rychlost zvuku. Jak je to možné?

** Let Virgin Atlantic z Los Angeles do Londýna vzbudil rozruch ** Dle webu na sledování leteckého provozu překonal rychlost zvuku ** Skutečnost je ale trochu jiná, neboť všechno je relativní

Karel Kilián | 23Aktuální číslo časopisu Computer

Velký test androidů do 6 500 Kč

Tipy na starší foťáky za super cenu

Důkladný test sportovních kamer

Dárek pro každého: první vydání Computeru