Jaký e-mailový klient pro desktop použít místo Outlooku?

  • Pro domácí použití je připraveno hned několik alternativ ke známým klientům
  • Nabízí funkce, které v Outlooku nenajdete
  • Mnohé z nich jsou k dispozici zdarma
Jaký e-mailový klient pro desktop použít místo Outlooku?

N1 Nylas

Netradičním klientem je Nylas, který vzniká jako open-source. Vedle jednoduchého čistého vzhledu vsází na funkce, z nichž některé najdeme třeba v Inboxu od Googlu. Díky otevřenému zdrojovému kódu mohou vznikat doplňky, které používání mailu usnadní.

Jednoduše připojíte schránky na Gmailu, Outlooku, iCloudu, Yahoo a Exchange. Ručně lze potom přidat jakoukoliv schránku pomocí IMAP.

Klepněte pro větší obrázek
N1 Nylas

Jednou z méně tradičních funkcí je Snooze, kdy lze odložit vyřízení e-mailu na později. V danou dobu – ať už je to konkrétní čas nebo jen denní doba, se opět připomene, jakoby byl právě doručen. Díky doplňkům lze potom používat i funkce jako Send Later pro odeslání e-mailu ve stanovenou dobu, Tracking pro ověření zda byl e-mail doručen nebo rychlé předpřipravené odpovědi pro opakující se zprávy.

Jak už bylo zmíněno, Nylas je vyvíjen jako open-source a distribuován je tedy zcela zdarma.

Témata článku: Software, Microsoft Office, Nejlepší programy, Tipy, E-mail, OUT, Inbox od Googlu, Integrovaný překladač, Windows Mail, Desktopový klient, Tuzemský seznam, Outlook nebo Thunderbird, iCloud, Přesouvání, Classic, Zásadní funkce, Původní klient, E-mailový klient, Domácí využití, eM Client, Místo, Reklamní doplněk, Klient, Yahoo Mail, Send

Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest 24 PC zdrojů

Jak využít umělou inteligenci

10 špičkových sluchátek s ANC

Playstation 5 vs Xbox Series X