Jakou koupit myš, router a jiné doplňky k PC [redaktoři radí]

Myši, klávesnice, routery, NAS, sluchátka, tiskárny, reproduktory... toho všeho je na trhu hromada. Doporučíme vám proto konkrétní tipy, které se vyplatí k počítači koupit.
Jakou koupit myš, router a jiné doplňky k PC [redaktoři radí]

Reproduktory: nespokojte se s „šumítky“ v monitoru

Doporučujeme:

Počítač je dnes multimediálním centrem domácnosti, a proto už se spousta uživatelů nespokojí s malými bedničkami vhodnými leda pro systémové zvuky. Filmy, hry nebo hudbu si vychutnáte jedině s pořádnými reproduktory se samostatným subwooferem. Obvykle ale není kolem počítače dostatek prostoru pro ideální rozmístění sestavy 5.1, nejoblíbenější kategorií jsou proto sady dvou satelitů a „hrombedny“. Stereoefekt je ve většině případů pro vnímání prostoru dostačující.

Klepněte pro větší obrázek 
Logitech Speaker System Z623

Pro fanoušky hi-fi by bylo nutno sáhnout hlouběji do kapsy, běžnému uživateli ale udělá spoustu radosti soustava Logitech Speaker System Z623, kterou lze označit za nejlepší reproduktory k počítači pro univerzální použití. Za cenu okolo 4 500 Kč dostanete 200 W výkonu, certifikaci THX a značku, která je v dané kategorii sama o sobě téměř zárukou kvality.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek 
Creative GigaWorks T20 Series II

Alternativou pro spořivější budiž Creative GigaWorks T20 Series II. Na první pohled klasické počítačové reproduktory s vestavěným zesilovačem, které nemají ani subwoofer a zdánlivě nemohou ničím překvapit. Ale překvapí. Právě díky svému nenápadnému vzhledu je až s podivem, co se z takových „obyčejných bedniček“ line za zvuk. Je vyvážený, vhodný pro poslech hudby i ozvučení her, jen je trochu směrový a je vhodné být při poslechu u počítače a reproduktory mít namířeny na sebe.

Témata článku: Hardware, Tipy, Myši, Router, Doplňky do prohlížeče, Mechanické provedení, Zyxel, Alza, Cherry, Bezdrátový modul, Osobní cloud, Kvalitní zpracování, Wi-Fi Router, HyperX cloud II, Subjektivní záležitost, BlueTrack, Stem, Domácí tisk, Nejlepší model, Rychlost, Výrobce, Univerzální doporučení, Red, Barevné podsvícení, PDIF

Určitě si přečtěte


Aktuální číslo časopisu Computer

Jak rychlé je nabíjení bez drátů?

Test 11 sluchátek pro hráče

Aplikace, které vám zachrání dovolenou

Kompletní přehled datových tarifů