Jaké konference a program uvidíte na Invexu 99

Jaká bude konference Informace pro 21. století a další program na Invexu 99.

Na letošní Invex 99 je již přihlášeno 600 firem, které si objednaly 30 tisíc metrů vystavovací plochy, proto by měl mít podobné rozměry jako v loňském roce. Nebudou chybět velké firmy jako např. IBM, HP, Microsoft, PVT, Radiomobil, SPT Telecom, Aliatel nebo Eurotel. Úspěchem je obnovená účast společnosti Dell Computer a premiérová účast Motoroly.

Začátek podpory obchodu
Novinkou bude spuštění projektu "Business Service". Tato nová služba si klade za cíl zjednodušit a zefektivnit obchodní kontakty mezi vystavovateli a návštěvníky s rozhodovacími pravomocemi. Business Centre bude zřízeno v místě dnešního WTC v pavilonu E, kde mají tito návštěvníci získat informace v požadované formě. Budou jim poskytnuty aktivní vstupy do informačních databází, budou mít zázemí pro schůzky, přičemž má veškerý servis respektovat omezené časové možnosti obchodu. Příslušní potenciální návštěvníci z oblastí i mimo IT — ředitelé firem, nemocnic, starostové měst atp. — jsou již oslovováni.

Konference "Informace pro 21. století"
Součástí snah o přilákání lidí s rozhodovacími pravomocemi je mezinárodní konference Informace pro 21. století v Rotundě pavilonu A brněnského výstaviště, během druhého až čtvrtého dne veletrhu Invex Computer 99 ve dnech 5.-7. října. Konferenci pořádá firma Computer Press, která má bohaté zkušenosti již z několika ročníků konferencí Visions in Design.

Třídenní konference je určena pro manažerské podnikové vrstvy. Každý den konference je určen pro jinou horizontální manažerskou skupinu, čemuž je pečlivě přizpůsobován výběr přednášejících, zaměření a sdělnost přednášek.

První den konference je určen pro IT-manažery podniků a technologické profesionály; zaměření přednášek je tedy odborné a "technologicky vizionářské".

Druhý den konference je určen pro finanční a obchodní management podniků; přednášejícími budou jejich kolegové z technologicky pokročilých firem. Zde budou přednášky zaměřené na úspěšné zkušenosti z nasazení technologií do oblasti obchodního a finančního řízení.

Třetí den konference je pak určen pro vrcholový management; zde bude zaměření na oblast řízení a rozhodování.

Generálními sponzory konference jsou HP, Compaq a 3Com, sponzory dne jsou Oracle, Cisco a ANECT; sponzory konference jsou Microsoft, Intel, AutoCont, Datech 2000, Deltax, Dicom, Gemma, Novell, Scala, soft-tronik, Servodata a Speedware.

Součástí letošního Invexu pak bude další doprovodný program, jako například soutěž v programování, další odborné semináře a kulatý stůl na téma elektronický podpis (4. 10.), nutný pro odstartování elektronického podnikání.

V části Invexu Come in Future bude opět připraveno množství soutěží a novinek, a letos poprvé sekce Linux Hall a Creative Hall.

Váš názor Další článek: Ikony se ve Windows po přehlášení nezobrazí s využitím všech barev

Témata článku: Microsoft, Konference, Invex, Gemma, Hall, Scala, Anect, Bohatá zkušenost, Future, Druhá sekce, Třetí rozměr, Jak, Druhá novinka


Určitě si přečtěte

Starlink podle betatesterů: Rychlejší a levnější než satelitní internet v Česku

Starlink podle betatesterů: Rychlejší a levnější než satelitní internet v Česku

** Reddit se začíná plnit zkušenostmi se Starlinkem ** Při přímé viditelnosti dá i 120 Mb/s ** Klasický satelitní internet už teď dalece překonává

Jakub Čížek | 48

Jakub Čížek
StarlinkPoskytovatelé internetu
Vybrali jsme 12 programovatelných hraček a stavebnic pro děti a jejich rodiče

Vybrali jsme 12 programovatelných hraček a stavebnic pro děti a jejich rodiče

** Získejte děti pro matematiku a základy techniky ** Kupte jim hračku nebo stavebnici, které vdechnou vlastní život ** Vybrali jsme stavebnice pro malé caparty i budoucí experty

Jakub Čížek | 10

Jakub Čížek
Stavebnice
Nejlepší herní notebooky a pracovní stroje: Když máte více než 20 tisíc

Nejlepší herní notebooky a pracovní stroje: Když máte více než 20 tisíc

** Když máte na notebook více než 20 tisíc korun, odpadají kompromisy ** Notebooky na práci dostávají tenká kovová těla a styl ** Herní notebooky zvládnou i nejmodernější hry v plné kvalitě

David Polesný | 43

David Polesný
Notebooky
Vodafonu se zhroutila kabelovka. Síť bývalého UPC má výpadky
Lukáš Václavík
VodafoneUPC
Google vymyslel technologii superpřesného GPS. Už ji podporuje Pixel 5 a dorazí i na ostatní telefony

Google vymyslel technologii superpřesného GPS. Už ji podporuje Pixel 5 a dorazí i na ostatní telefony

** Kvalita GPS ve městech občas stojí za starou bačkoru ** Mohou za to odrazy signálu od okolních budov ** Google má jejich 3D model, a tak spolupracuje s výrobci GPS čipů

Jakub Čížek | 40

Jakub Čížek
NavigaceTechnologieGoogle
Velký den pro Apple: Uvedl tři nové Macy s vlastním procesorem M1
Lukáš Václavík
PočítačeApple
Uživatelé hlásí problémy s jednou z listopadových záplat pro Windows 10
Karel Kilián
Windows UpdateAktualizaceWindows 10

Aktuální číslo časopisu Computer

Jak prodloužit výdrž notebooku

Velké testy: gamepady a inkoustové tiskárny

Důkladný test Sony Playstation 5