Reklama

Jak zvýšit efektivitu zaměstnanců? Optimalizujte prostředí

Výrobní procesy se neustále optimalizují. Do praxe přichází štíhlá výroba, která umožňuje vytvářet produkty v co nejkratším čase a s minimálními náklady.

S tím souvisí také výběr nábytku v průmyslových halách i komerčních prostorech. Často je však potřeba individuální přístup, který si žádá specifická řešení. To vaše vám pomůže najít firma Enprag, která je u nás v segmentu kovového nábytku do hal a továren stálicí na trhu.

Společnost Enprag je na českém trhu již 27 let. Byla založena v květnu roku 1995 a začínala s dodávkami kancelářského nábytku předního evropského výrobce, britské společnosti Bisley. Firma Bisley se specializuje na kancelářský nábytek – kartotékami počínaje přes stoly, spisové skříně až po mobilní kontejnery a šatní skříně.

Od té doby se společnost Enprag neustále rozvíjí a rozšiřuje svou nabídku zboží i služeb. Dlouhodobě spolupracuje s předními tuzemskými i zahraničními dodavateli, což zajišťuje společnosti přední místo na tuzemském trhu. V Čechách si vybudovala silnou pozici, což jí umožňuje nabízet svým zákazníkům ty nejvýhodnější podmínky, širokou nabídku produktů a služeb. V tomto trendu hodlá společnost i nadále pokračovat a své služby a portfolio rozšiřovat a vylepšovat.

Klepněte pro větší obrázek

S kovovým nábytkem využijete prostor naplno

Ať už potřebujete vybavit domácí dílnu, šatnu ve sportovním centru, školní třídu nebo průmyslovou halu, to vše je s dobrým partnerem možné. Každý z těchto prostor má jistá specifika, na která je třeba si dát při zařizování pozor. Velkou výhodou je, pokud můžete kombinovat sériově vyráběné produkty s produkty vyrobenými na míru, a tak naplno využít potenciál daného prostoru. 

V tento okamžik zastupuje společnost Enprag více jak 120 dodavatelů z celého světa a nabízí tak rozsáhlý sortiment zboží v různých cenových hladinách.

V roce 2003 společnost expandovala na slovenský trh, kde v Bratislavě vznikla společnost Kovotyp provozující e-shop Kovovynabytok.sk. Další zahraniční expanze následovala v roce 2014 do Německa, kde společnost najdete pod názvem Metalsteel.de. V roce 2016 se portfolio služeb rozšířilo o sekci štíhlé výroby. Poslední zahraniční expanze nastala v roce 2017 vstupem na maďarský trh se společností Metaltip.

Štíhlá výroba v praxi: Zvýšení produkce o 114 %

Stávající pracoviště za pomoci štíhlé výroby a jejích principů optimalizujete tak, že zaměstnanec se zde bude cítit lépe a bude výkonnější, protože bude mít vše po ruce a nebude ztrácet čas hledáním a sháněním materiálu či nářadí. Z hliníkových a modulárních trubkových systémů je možné navrhnout optimální řešení přesně dle potřeb a požadavků uživatele. Systém umožňuje nespočet variant a kombinací, proto z něj využijete maximum pro váš provoz.

Trubkový systém lze dokonale naimplementovat, kamkoliv je potřeba. Tím zvýšíte produktivitu a optimalizujete provozní náklady, což vám přinese zlepšení výkonu v nejkratším možném časovém úseku. Po zavedení štíhlé výroby v praxi se zvýšila produkce v provozu o 114 %, přičemž celý proces se zrychlil o 66 %. Více o zvýšení produktivity v provozu si můžete přečíst v článku Štíhlá výroba v praxi.

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek

A jak probíhá taková optimalizace pracoviště? Všechno začíná konzultací výrobního procesu a následným návrhem projektu. Po odsouhlasení projektu se přechází k výrobě, dodávce a následné instalaci v provozu. I když se jedná o produkty na míru, není třeba se bát vysokých nákladů. Pořizovací cena je velmi příznivá. Dalším velkým benefitem je jednoduchá přestavba hotových aplikací, které nadále nepotřebujete. Nebo můžete jednoduše rozšířit stávající pracoviště.

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek

Tým obchodníků vám najde řešení na míru

Společnost Enprag disponuje týmem odborníků, kteří vám pomohou s výběrem toho správného vybavení pro váš prostor, ať už se jedná o klasický kovový dílenský nábytek nebo o trubkový modulární systém či jejich kombinace.

Chcete si ověřit kvalitu nabízených produktů? Ani to není problém. Společnost Enprag disponuje propracovaným zázemím – kanceláří a rozsáhlou vzorkovnou v Praze na Slivenci. Můžete se zde zastavit, prohlédnout si vystavené produkty a některé zboží si i rovnou odvézt. Součástí jsou vlastní sklady o ploše více jak 6000 m2. Ty pojmou velké množství produktů k okamžité expedici.

Pro novinky se zastavte na mezinárodní strojírenský veletrh

Nemáte cestu do Prahy? Nevadí. Od 4. do 7.10. 2022 se můžete zastavit na Brněnském výstavišti na 63. mezinárodním strojírenském veletrhu v pavilonu A2 ve stánku 003, kde bude možné si prohlédnout expozici společnosti Enprag.

Klepněte pro větší obrázek
Další článek: Přepnul se vám widget s počasím ve Windows 10 do čínštíny? Takhle jej vrátíte do původního stavu

Témata článku: ReklamaKonec českého poskytovatele internetu v přímém přenosu. Připomíná to krachující energetické firmy
Lukáš Václavík
CETINPoskytovatelé internetuPřipojení k internetu
Sex manželských párů? Jen výjimečně. Ložnice ovládnou roboti s umělou inteligencí

Sex manželských párů? Jen výjimečně. Ložnice ovládnou roboti s umělou inteligencí

** Sex manželských párů jen při zvláštních příležitostech. ** Ložnice ovládnou sexuální roboti s umělou inteligencí. ** I to je jeden ze závěrů Mezinárodní robotické konference.

Filip KůželJiří Liebreich
RobotiSexUmělá inteligence
Nový hit. Tahle appka vám udělá profilovku jako od pouličního ilustrátora

Nový hit. Tahle appka vám udělá profilovku jako od pouličního ilustrátora

** Aplikace NewProfilePic se na Androidu stala hitem ** Můžete si v ní vytvořit profesionálně vypadající profilovky ** Pozor ale na agresivní cenovou politiku za Pro verzi

Martin Chroust
FotografieUmělá inteligenceMobilní aplikace
25 nejlepších filmových parodií, které můžete vidět. Víme, kde je najdete online

25 nejlepších filmových parodií, které můžete vidět. Víme, kde je najdete online

Filmové parodie jsou divácky velmi vděčné a mezi filmaři oblíbené. Tvůrci v nich mohou totiž zcela beztrestně vykrádat cizí díla a v jejich nápodobě popustit uzdu své fantazii. Vybrali jsme nejlepší zahraniční i české parodie.

Marek Čech
Filmy, které musíte vidět
Tuto českou základnu plnou satelitů nesmíte vidět. V Mapy.cz je každá anténa pečlivě vyretušovaná

Tuto českou základnu plnou satelitů nesmíte vidět. V Mapy.cz je každá anténa pečlivě vyretušovaná

** Zapomeňte na rozčtverečkovaná místa, kterých si každý všimne ** Mapy.cz musely dokonale zakrýt desítky parabol ** Základnou se přitom na webu chlubí i její majitel. Kocourkov

Jakub Čížek
ČeskoMapy.czMapy
Nastal pravý čas na výměnu telefonu. Jak poznat, že ten váš už dosluhuje?

Nastal pravý čas na výměnu telefonu. Jak poznat, že ten váš už dosluhuje?

** Jak poznat, že váš telefon má nejlepší dny za sebou? ** Vypadá potlučeně, má pavučinu nebo nedostává aktualizace? ** Ukážeme si, kdy má smysl jeho oprava, a kdy už jen koupě nového

Martin Chroust
Prasklý displejVysloužilý mobilSmartphony
Google není jen vyhledávač: 15 užitečných funkcí, o kterých možná ani nevíte

Google není jen vyhledávač: 15 užitečných funkcí, o kterých možná ani nevíte

** Google umí kromě vyhledávání i spoustu dalších věcí ** Vybrali jsme více než 15 užitečných funkcí a schopností ** Stačí zadat do vyhledávače ta správná klíčová slova

Karel Kilián
TipyVyhledávačeGoogle