PR články

Jak zvýšit efektivitu práce? Díky vhodnému projektoru od firmy RICOH

Bez kvalitního projektoru se v dnešní době neobejde žádná úspěšná společnost, univerzita či samostatný obchodník. Na trhu jsou k dispozici různé typy, které se liší rozměrem, funkcemi a samozřejmě i cenou.
Jak zvýšit efektivitu práce? Díky vhodnému projektoru od firmy RICOH

Jedním ze základních ukazatelů kvality je projekční vzdálenost. Čím kratší, tím efektivnější práce a hodnotnější výsledky. Na co se zaměřit při výběru toho pravého projektoru pro váš byznys?

Velmi krátká projekční vzdálenost poskytuje více možností

Kompaktní projektory RICOH, jež disponují funkcí, která umožňuje krátkou projekční vzdáleností, poskytují výjimečnou kvalitu a pohodlí při práci nebo studiu. Jsou totiž vhodné pro školy, učebny, laboratoře, malé kanceláře i zasedací místnosti. Zkrátka i menší prostory, ve kterých to dříve nebylo možné. Zároveň se hodí pro reklamní účely, protože umožňují projekci 48" obrazu ze vzdálenosti pouhých 11,7 cm od promítací plochy.

Co všechno by měl kvalitní projektor umět?

  • Podporovat všechny video formáty, včetně MPEG4
  • Možnost připojení až ke čtyřem počítačům
  • Disponovat moderním a vkusným designem
  • Mít nízkou hmotnost a malé rozměry
  • Připojení k síti (pevné i bezdrátové).
Klepněte pro větší obrázek

Možnost psát poznámky do promítaného obrazu

Tahle jedinečná a velice moderní funkce se stala v posledních letech hitem. Důvodem je vysoká praktičnost a různorodé využití v praxi. Interaktivní pero, které umožňuje uživateli psát poznámky do promítaného obrazu, ulehčuje nejednu prezentaci, výuku či studium.

Rychlé spuštění i rychlé vypnutí šetří čas

Projekce se sama rychle spustí. Pro zapnutí napájení není třeba stisknout žádné tlačítko. Spouštění je provedeno do 3 sekundy poté, co je projektor připojen ke zdroji elektrické energie, takže prezentace se ihned rozběhne. K dispozici je rovněž funkce rychlého vypnutí, aniž by bylo nutné čekat na vychladnutí projektoru. Multifunkční kompatibilita Podpora video formátu MPEG4 umožňuje zvýšit účinnost prezentací. K projektoru je možné připojit současně čtyři počítače nebo macbooky. Funkce rychlého spuštění projekce je k dispozici prostřednictvím softwaru kompatibilního s modely PJ WX4152N a PJ WX4152NI. Aplikace umožňuje promítat obrázky, videa i obrazovky notebooků a počítačů přes síť.

Chybějící strop není žádný problém

V případech, kdy je strop příliš vysoko nebo prostě není vhodný pro zavěšení konvenčního typu projektoru, jsou projektory s krátkou projekční vzdáleností ideálním řešením. Mohou být umístěny velmi blízko promítací plochy a nepřekáží při projekci. Mají také velmi kompaktní rozměry a v případě potřeby mohou být diskrétně umístěny, aby nebyly nápadné.

Projektor vám dokáže ulehčit práci všude tam, kde potřebujete.

Další článek: Kdy se to šílenství zastaví? Bitcoin o víkendu překonal cenu 2 000 dolarů za kus

Témata článku: PR články


Určitě si přečtěte

Internet poslední naděje. Kdo má nejlepší tarif „LTE na doma“?

Internet poslední naděje. Kdo má nejlepší tarif „LTE na doma“?

** Srovnali jsme fixní LTE připojení od tuzemských operátorů ** Liší se rychlostmi, cenou i podmínkami ** Na co všechno dát pozor?

Lukáš Václavík | 35

10 věcí, které nás štvou na Windows 10 a bohužel asi jen tak nepřestanou

10 věcí, které nás štvou na Windows 10 a bohužel asi jen tak nepřestanou

** Windows 10 je na trhu 5 let, ale pořád má velké rezervy ** Ani desátá velká aktualizace, která vyjde na podzim, je nevyřeší ** Štvou nás Windows Update, Store, Nastavení atd.

Lukáš Václavík | 147

AMD Ryzen 5000 s architekturou Zen 3: počet jader zůstává, výkon rekordně roste

AMD Ryzen 5000 s architekturou Zen 3: počet jader zůstává, výkon rekordně roste

** AMD představilo novou generaci desktopových procesorů řady Ryzen 5000 ** Nová architektura Zen 3 přináší mnoho vylepšení a přibližně 19% zvýšení výkonu IPC ** Všechny modely budou v prodeji 5. listopadu

Karel Javůrek | 43

20 let nám vědci slibují revoluční baterie, ale revoluce se pořád nekoná

20 let nám vědci slibují revoluční baterie, ale revoluce se pořád nekoná

** Technologie baterií se stále zlepšuje, ale žádné revoluce se nekonají ** Nejpopulárnějším typem baterií je Li-ion ** Efektivní baterie se stávají důležitější s příchodem elektromobilů

Karel Javůrek | 101


Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest televizí do 25 000 Kč

Nejlepší herní klávesnice

Srovnání správců hesel

Jak upravit fotky pro tisk