Jak zvýšit efektivitu práce? Díky vhodnému projektoru od firmy RICOH

Bez kvalitního projektoru se v dnešní době neobejde žádná úspěšná společnost, univerzita či samostatný obchodník. Na trhu jsou k dispozici různé typy, které se liší rozměrem, funkcemi a samozřejmě i cenou.
Jak zvýšit efektivitu práce? Díky vhodnému projektoru od firmy RICOH

Jedním ze základních ukazatelů kvality je projekční vzdálenost. Čím kratší, tím efektivnější práce a hodnotnější výsledky. Na co se zaměřit při výběru toho pravého projektoru pro váš byznys?

Velmi krátká projekční vzdálenost poskytuje více možností

Kompaktní projektory RICOH, jež disponují funkcí, která umožňuje krátkou projekční vzdáleností, poskytují výjimečnou kvalitu a pohodlí při práci nebo studiu. Jsou totiž vhodné pro školy, učebny, laboratoře, malé kanceláře i zasedací místnosti. Zkrátka i menší prostory, ve kterých to dříve nebylo možné. Zároveň se hodí pro reklamní účely, protože umožňují projekci 48" obrazu ze vzdálenosti pouhých 11,7 cm od promítací plochy.

Co všechno by měl kvalitní projektor umět?

  • Podporovat všechny video formáty, včetně MPEG4
  • Možnost připojení až ke čtyřem počítačům
  • Disponovat moderním a vkusným designem
  • Mít nízkou hmotnost a malé rozměry
  • Připojení k síti (pevné i bezdrátové).
Klepněte pro větší obrázek

Možnost psát poznámky do promítaného obrazu

Tahle jedinečná a velice moderní funkce se stala v posledních letech hitem. Důvodem je vysoká praktičnost a různorodé využití v praxi. Interaktivní pero, které umožňuje uživateli psát poznámky do promítaného obrazu, ulehčuje nejednu prezentaci, výuku či studium.

Rychlé spuštění i rychlé vypnutí šetří čas

Projekce se sama rychle spustí. Pro zapnutí napájení není třeba stisknout žádné tlačítko. Spouštění je provedeno do 3 sekundy poté, co je projektor připojen ke zdroji elektrické energie, takže prezentace se ihned rozběhne. K dispozici je rovněž funkce rychlého vypnutí, aniž by bylo nutné čekat na vychladnutí projektoru. Multifunkční kompatibilita Podpora video formátu MPEG4 umožňuje zvýšit účinnost prezentací. K projektoru je možné připojit současně čtyři počítače nebo macbooky. Funkce rychlého spuštění projekce je k dispozici prostřednictvím softwaru kompatibilního s modely PJ WX4152N a PJ WX4152NI. Aplikace umožňuje promítat obrázky, videa i obrazovky notebooků a počítačů přes síť.

Chybějící strop není žádný problém

V případech, kdy je strop příliš vysoko nebo prostě není vhodný pro zavěšení konvenčního typu projektoru, jsou projektory s krátkou projekční vzdáleností ideálním řešením. Mohou být umístěny velmi blízko promítací plochy a nepřekáží při projekci. Mají také velmi kompaktní rozměry a v případě potřeby mohou být diskrétně umístěny, aby nebyly nápadné.

Projektor vám dokáže ulehčit práci všude tam, kde potřebujete.

Určitě si přečtěte

Tesla chce změnit nákladní dopravu. Její elektrický náklaďák má ohromující parametry

Tesla chce změnit nákladní dopravu. Její elektrický náklaďák má ohromující parametry

** Tesla představila elektrický kamion ** Má obdivuhodný výkon i dojezd ** Prodávat by se měl už za dva roky

17.  11.  2017 | Vojtěch Malý | 198

30 počítačových brzd, které vám zpomalí Windows

30 počítačových brzd, které vám zpomalí Windows

Na webu najdete hromadu rad, jak zrychlit počítač a Windows. My jsme na to šli opačně a naopak jsme hledali činnosti, které ho nejvíce zpomalují. Toto je třicítka těch základních.

12.  11.  2017 | Jakub Čížek | 91

Elektronika, která nepotřebuje kabel ani baterii. Živí se rádiovým šumem

Elektronika, která nepotřebuje kabel ani baterii. Živí se rádiovým šumem

** Každá elektrická krabička má konektor pro napájení nebo baterii ** Jenže pozor, jednou by to tak nemuselo být ** Drobná elektronika se může živit rádiovými vlnami

14.  11.  2017 | Jakub Čížek | 15

Nejlepší notebooky do 10 tisíc, které si teď můžete koupit

Nejlepší notebooky do 10 tisíc, které si teď můžete koupit

** I pod hranicí desíti tisíc korun existují dobře použitelné notebooky ** Mohou plnit roli pracovního stroje i zařízení pro zábavu ** Nejlevnější použitelný notebook koupíte za pět a půl tisíce

16.  11.  2017 | Stanislav Janů | 53


Aktuální číslo časopisu Computer

Otestovali jsme 5 HDR 4K televizorů

Jak natáčet video zrcadlovkou

Vytvořte si chytrou domácnost

Radíme s koupí počítačového zdroje