Jak zvýšit efektivitu práce? Díky vhodnému projektoru od firmy RICOH

Bez kvalitního projektoru se v dnešní době neobejde žádná úspěšná společnost, univerzita či samostatný obchodník. Na trhu jsou k dispozici různé typy, které se liší rozměrem, funkcemi a samozřejmě i cenou.
Jak zvýšit efektivitu práce? Díky vhodnému projektoru od firmy RICOH

Jedním ze základních ukazatelů kvality je projekční vzdálenost. Čím kratší, tím efektivnější práce a hodnotnější výsledky. Na co se zaměřit při výběru toho pravého projektoru pro váš byznys?

Velmi krátká projekční vzdálenost poskytuje více možností

Kompaktní projektory RICOH, jež disponují funkcí, která umožňuje krátkou projekční vzdáleností, poskytují výjimečnou kvalitu a pohodlí při práci nebo studiu. Jsou totiž vhodné pro školy, učebny, laboratoře, malé kanceláře i zasedací místnosti. Zkrátka i menší prostory, ve kterých to dříve nebylo možné. Zároveň se hodí pro reklamní účely, protože umožňují projekci 48" obrazu ze vzdálenosti pouhých 11,7 cm od promítací plochy.

Co všechno by měl kvalitní projektor umět?

  • Podporovat všechny video formáty, včetně MPEG4
  • Možnost připojení až ke čtyřem počítačům
  • Disponovat moderním a vkusným designem
  • Mít nízkou hmotnost a malé rozměry
  • Připojení k síti (pevné i bezdrátové).
Klepněte pro větší obrázek

Možnost psát poznámky do promítaného obrazu

Tahle jedinečná a velice moderní funkce se stala v posledních letech hitem. Důvodem je vysoká praktičnost a různorodé využití v praxi. Interaktivní pero, které umožňuje uživateli psát poznámky do promítaného obrazu, ulehčuje nejednu prezentaci, výuku či studium.

Rychlé spuštění i rychlé vypnutí šetří čas

Projekce se sama rychle spustí. Pro zapnutí napájení není třeba stisknout žádné tlačítko. Spouštění je provedeno do 3 sekundy poté, co je projektor připojen ke zdroji elektrické energie, takže prezentace se ihned rozběhne. K dispozici je rovněž funkce rychlého vypnutí, aniž by bylo nutné čekat na vychladnutí projektoru. Multifunkční kompatibilita Podpora video formátu MPEG4 umožňuje zvýšit účinnost prezentací. K projektoru je možné připojit současně čtyři počítače nebo macbooky. Funkce rychlého spuštění projekce je k dispozici prostřednictvím softwaru kompatibilního s modely PJ WX4152N a PJ WX4152NI. Aplikace umožňuje promítat obrázky, videa i obrazovky notebooků a počítačů přes síť.

Chybějící strop není žádný problém

V případech, kdy je strop příliš vysoko nebo prostě není vhodný pro zavěšení konvenčního typu projektoru, jsou projektory s krátkou projekční vzdáleností ideálním řešením. Mohou být umístěny velmi blízko promítací plochy a nepřekáží při projekci. Mají také velmi kompaktní rozměry a v případě potřeby mohou být diskrétně umístěny, aby nebyly nápadné.

Projektor vám dokáže ulehčit práci všude tam, kde potřebujete.

Určitě si přečtěte

Jak vybrat monitor k počítači: nenechte se zlákat nepodstatnými parametry

Jak vybrat monitor k počítači: nenechte se zlákat nepodstatnými parametry

** Na jaké parametry se zaměřit a kde vás výrobci chtějí nachytat ** Monitory se stále více specifikují pro konkrétní určení ** Náročný hráč nebo profesionální grafik mají různé požadavky

20.  6.  2017 | Tomáš Holčík | 32

Dlouhodobý test HTC Vive: co vám recenze o virtuální realitě neřeknou

Dlouhodobý test HTC Vive: co vám recenze o virtuální realitě neřeknou

** Ani hry se sebelepší grafikou vás nevtáhnou tolik, jako ve virtuální realitě ** Pro sledování filmů není VR ani zdaleka ideální ** I první generace je skvělá, stále však působí jako prototyp

20.  6.  2017 | Stanislav Janů | 22

11 tipů, jak efektivně a přesně sledovat počasí pomocí internetu

11 tipů, jak efektivně a přesně sledovat počasí pomocí internetu

** Sledujte počasí z více zdrojů a podrobněji, přesněji tak určíte, jaké počasí vás potká na dovolené ** Na webu najdete hromadu pokročilých předpovědí počasí, ale i specializované meteorologické služby ** Vybrali jsme 14 služeb na počasí, které se vám můžou hodit

23.  6.  2017 | Jakub Čížek | 18

Jak unikají informace o nových iPhonech? Třeba podprsenkami čínských pracovnic

Jak unikají informace o nových iPhonech? Třeba podprsenkami čínských pracovnic

** Na černém trhu mohou zaměstnanci továren za kradené součástky inkasovat částku ve výši ročního platu ** Velké množství informací je vyneseno i z centrály Applu ** Díly jsou pašovány v botách, podprsenkách i odpadem

21.  6.  2017 | Stanislav Janů | 24


Aktuální číslo časopisu Computer

Bojujeme proti Fake News

Dva velké testy: fotoaparáty a NASy

Co musíte vědět o změně evropského roamingu

Radíme s výběrem základní desky