Jak vydělat na českém Internetu opravdové peníze?

Kdo vám dá v České republice peníze za zobrazení nebo i odkliknutí jejich banneru?
Kdo by si nechtěl přivydělat nějakou tu korunu navíc. Internet je taky možností jak si nějaké peníze vydělat. Existuje docela dost způsobů, ale nechat si na své stránce vystavený reklamní banner některé firmy a čekat jen na peníze, je asi ten nejpohodlnější způsob. Také v ČR už jsme se toho dočkali..

Každý, kdo se o tento problém aspoň trošku zajímá, jistě ví, že v USA existuje spousta nabídek různých XXX serverů (erotika) či různých kasin na umístění jejich reklamních bannerů na vaše stránky. Ale dosti velký problém je s dopravováním financí do ČR a další drobnosti, jako jsou např. velké finanční poplatky za převod atd. V ČR takováto možnost dlouho nebyla. Ale v dnešní době je to jinak. Pokud máte zájem o vydělání nějaké finanční částky, tak stačí na svoje stránky umístit reklamní banner a po té jen zvyšovat návštěvnost stránek, aby se vaše provize zvyšovala (čím je návštěvnost větší, tím větší je odměna za umístěný banner). Způsob financování je různý, ale převládají 2 hlavní a to přímo odkliknutí banneru nebo pouhé shlédnutí banneru na stránce (bez nutnosti klikat).

Možnost, kde u nás vydělat opravdové peníze, jsou tyto internetové projekty a mediální společnosti:

www.inzertspoj.cz - jediný svého druhu v ČR, kde za vystavení svého banneru a po kliku na něj dostanete 1 Kč. Banner může být umístěný kdekoliv, na různých stránkách (mimo stránek, které obsahují nelegální informace či jiné morálku narušující náměty). Také nerozhoduje návštěvnost vašich stránek. Vše jen záleží na počtu denně unikátních odkliknutí vystaveného banneru. Jedná se o seriozně působící firmu (je ale na blacklistu Mr. Linx za nepovolené chování) a přehled vašich peněz si můžete kdykoliv on-line zjistit přes webové rozhraní. Peníze jsou zasílány na váš účet pravidelně každý měsíc, pokud částka překročí 100 Kč.

www.mediaserver.cz - MIA patří mezi první internetové mediální společnosti v ČR, které rozjely projektově řešenou mediální kampaň. Abyste mohli být zařazeni do spolupracujících serverů, je potřeba mít dosti vysokou návštěvnost. Úspěšnost je zde dosti vysoká, takže pokud máte stránky s dobrou návštěvností, MIA je pro vás velmi dobrou alternativou.

www.pegas.tm - další český projekt zabývající se mediální tématikou. Obdobně jako MIA získává klienty, kteří si zde nechají udělat reklamu. Společnost Pegas tak využívá reklamních prostorů serverů, se kterými uzavřela smlouvu.

Přeji hodně zdaru při plnění vašich bankovních kont.

Diskuze (3) Další článek: Windows 98 hlásí nedostatek místa na hostitelském disku

Témata článku: Internet, Peníze, Dobrý způsob, Banner, Vysoká částka, Jak, Různá alternativa, Finanční problém, I/O


Určitě si přečtěte

Nejlepší aplikace na předpověď počasí: Kde nejlépe zjistit, co zrovna chcete vědět

Nejlepší aplikace na předpověď počasí: Kde nejlépe zjistit, co zrovna chcete vědět

Obecných aplikací na předpověď počasí je nespočet, jenže často skončí jen u základní informace o počasí a nenabídnou odpovědi na řadu praktických otázek. A tak jsme si položili právě několik takových otázek a hledali aplikace či meteoslužby, které nám nejlépe odpoví.

Karel Kilián | 4

Na měsíc jsem opustil Google a potupně se zase vrátil zpět (komentář)

Na měsíc jsem opustil Google a potupně se zase vrátil zpět (komentář)

** Zkusil jsem se zbavit závislosti na vyhledávači od Googlu ** Jako alternativy posloužily Bing, Seznam a DuckDuckGo ** Mají své silné stránky, ale i nepřekonatelná negativa

Lukáš Václavík | 70

WindowsFX: Nainstalujte to mamce a taťkovi. Ani nepoznají, že to je Linux

WindowsFX: Nainstalujte to mamce a taťkovi. Ani nepoznají, že to je Linux

** Po dvou měsících tu máme další linuxovou kopii ** Tentokrát jde o imitaci Desítek ** Sestavili ji brazilští geekové nad Ubuntu

Jakub Čížek | 143

Jak uložit dokument z Wordu, aby vydržel celé roky? Je to těžší než cesta na Mars

Jak uložit dokument z Wordu, aby vydržel celé roky? Je to těžší než cesta na Mars

** Jak uložit soubory, aby vydržely vnoučatům? ** A co kdyby měly přečkat celá staletí? ** Teď se o to pokouší GitHub a je to oříšek i pro lingvisty

Jakub Čížek | 119


Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest mobilů do 8 000 Kč

Test bezdrátových headsetů

Linux i pro začátečníky

Jak surfovat anonymně