Jak vydělat blogem zajímavé peníze

Mnoho z vás jistě napadlo, jak zhodnotit úsilí a čas věnovaný blogování. Podívejte se na továrnu na peníze.

 Blogování je v současném světě fenoménem, který se stále rozrůstá. Mnoho z Vás chce světu vyjádřit pomocí svého blogu, či webových stránek své názory, vědomosti, či podněty k okolnímu dění, nebo se na nich věnujete svému koníčku, či zájmu. Společně tak denně produkujete miliony stran s textovým obsahem.

Takový obsah má velkou hodnotu nejen pro Vaše čtenáře, ale také obsahuje mnoho důležitých klíčových slov. A na ty cílí řada firem, webů, nebo e-shopů svůj business. A právě na těchto klíčových slovech si nyní můžete všichni vydělat díky unikátnímu projektu BackLinks Genius. Stačí jen mít blog, informační stránky, nebo e-magazín apod.

Klepněte pro větší obrázekBlogování jako zábava, která vydělává

Ať jste bloger, nebo majitel zájmového webu máte je často jako zábavu. Je to místo, kde prezentujete vlastní názory ať už životní, umělecké, zájmové, politické, někdy dokonce i odborné.

Jistě se svému blogu, nebo stránkám rádi věnujete a takový blog je pro Vás často filtr myšlenek, ať už je někdo čte, nebo ne. Věnujete svému blogu hodiny času, svojí kreativitu a energii zcela dobrovolně a nejednou Vás jistě napadlo, jak jej zajímavě monetizovat a trochu si na tom svém webovém prostoru vydělat.

Klepněte pro větší obrázekJak s blogem snadno vydělat?

Klasické PPC systémy přestávají být zajímavé, na ty už téměř nikdo nekliká a tak je třeba se porozhlédnout po něčem novém. A nyní je to tu, velmi zajímavý projekt, BackLinks Genius, který k nám přišel z Velké Británie.

Nyní si můžete všichni vydělat jen tím, že budete ve své zábavě, tedy blogování, pokračovat dále. Tím, že poskytnete svůj obsah inzerentům, respektive k automatickému rozmístění několika málo odkazů ve Vašich starých článcích a za to budete odměněni.

Klepněte pro větší obrázekNic se na blogu, nebo na stránkách nebude měnit ani nebudete muset nic extra dalšího psát, což Vás nadchne nejvíce. Jen se instaluje malý plugin do struktury, který vše udělá sám.

Totiž články, nebo zaměření Vašeho celého blogu, či stránek se může svou relevancí shodovat se zaměřením firem, kteří jsou ochotny platit za to, že prolinkují některá klíčová slova z Vašich textů. To je celé.

Systém navíc může využít již existující obsah blogu, je tak zaručen rychlý start a prakticky okamžitý růst výdělku.

Proč chtějí inzerenti za odkazy platit?

Protože zpětné odkazy potřebují kvůli fulltextovým vyhledávačům, které je živí. Vyhledávače právě dávají na tyto odkazy maximální váhu, a to jak ty české, slovenské, ale i světové. Jde totiž o to, že dostat se na přední místa ve vyhledávačích je možné, ale jsou k tomu potřeba právě ony zpětné odkazy z relevantních textů. Tím se zabývá obor zvaný optimalizace pro vyhledávače (SEO).

V poslední době je veřejně známé, že hlavní složkou takové optimalizace jsou kvalitní a tematické zpětné odkazy z různých klíčových slov a z různých domén. Inzerenti jsou tak přímo dychtiví po textovém obsahu, po článcích, aby je využili. A ze slov tak získali kvalitní zpětné odkazy.

Symbióza bezpečnosti a výdělku

Jedná se o převratný projekt, který unikátním a pro obě strany prospěšným způsobem spojuje Vás blogery a majitele webových stránek s inzerenty a tento fenomén se světem řítí jako lavina. Firmy a e-shopy potřebují totiž po internetu sbírat odkazy vedoucí na jejich stránky a za to jsou ochotni platit. Pro ně není nic lepšího, než odkazy z relevantních textů a ty právě píšete Vy. Nebo je už dokonce máte napsány.

Není třeba se obávat, že by Vaše blogy, či stránky někdo znehodnotil, změnil, či by mohly být napadeny viry. Vše je bezpečné, legální a ověřené fundovanými odborníky. Blog se tak rázem stane ziskovým a za Vaši zábavu nám je někdo ochotný dokonce zaplatit. A to je na tom to úžasné.

Pokračujte vytvořením uživatelského konta v aplikaci BackLinks Genius >>>

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Web a aplikace projektu

O projektu BackLinks Genius

BackLinks Genius je unikátní reklamní systém kontextové / intextové reklamy celosvětového formátu. Zprostředkovává poptávku inzerentů po kvalitních textových zpětných odkazech ze článků. A blogerům, či poskytovatelům obsahu dává možnost vydělat na obsahu stránek.

Na světě je obrovská poptávka po zpětných odkazech, neboť to je hlavní složka algoritmu vyhledávačů (a dlouho bude) a lidé se potřebují prezentovat na předních pozicích výsledků hledání na konkrétní klíčová slova. BackLinks Genius poskytuje jednoduchý webový nástroj, pomocí kterého nzerenti tyto velmi chtěné kvalitní zpětné odkazy získají a to pár kliknutími na myš za bezkonkurenčně nízké náklady.

Vize projektu

Dělat život snazší, pomáhat kvýdělku a šetřit drahocenný čas lidí. A tak se věnovat činnostem, které lidi baví, a ne těm, které musí.

Poslání projektu

Zařídit levné odkazy pro všechnya tím ukončit podvody se zpětnými odkazy. Zrušit neefektivní job linkbuilder a blogování učinit konečně výdělečné.

Motto projektu

Ideální řešení je takové, které je nejlevnější, má maximální možný výkon, je dostupné ihned a ještě má přidanou hodnotu pro své uživatele. Takový je BackLinks Genius.

Více informací o tomto projektu naleznete na http://www.backlinksgenius.cz/.

Další článek: Nová Opera 10.60 RC1 zvyšuje stabilitu a opravuje zamrzání

Témata článku: Peníze, Blog, Umělecký filtr, Hlavní složka, Okolní svět, Unikátní projekt, Relevance, Textový obsah, Okolní dění, Genius, Job, Obsah stránek


Určitě si přečtěte

Český Turris MOX: Nejbláznivější síťový počítač nejen pro fanoušky Lega

Český Turris MOX: Nejbláznivější síťový počítač nejen pro fanoušky Lega

** CZ.NIC začal prodávat svůj Turris MOX ** Z několika základních jednotek postavíte skoro cokoliv ** Kompletní Wi-Fi router, rozsáhlý switch i univerzální linuxový server

Jakub Čížek | 32

Nový Edge je opravdu Chrome! Prohnali jsme prohlížeče benchmarky i vlastním unikátním testem

Nový Edge je opravdu Chrome! Prohnali jsme prohlížeče benchmarky i vlastním unikátním testem

** Nový Edge je postavený na Chromiu ** Prohnali jsme ho benchmarky a srovnali s ostatními ** Potvrdily nám, že je prakticky stejný jako Chrome a Opera

Jakub Čížek | 65

Vyzkoušeli jsme TP-Link Deco P9: zajistí doma Wi-Fi díky drátům ve zdi

Vyzkoušeli jsme TP-Link Deco P9: zajistí doma Wi-Fi díky drátům ve zdi

** Nová generace Mesh Wi-Fi s propojením přes elektrické rozvody ** Lepší parametry a nižší cena než u předchůdce ** Aplikace zatím podporuje jen základní nastavení bez rozšířených funkcí

Tomáš Holčík | 25Aktuální číslo časopisu Computer

Velký test autokamer

Test ATX skříní

Jak surfovat pohodlně

Sportovní aplikace

Jak funguje procesor