Reproduktory

Jak dobře vybrat reproduktory k počítači. Na vzhledu nebo podsvícení nezáleží, hlavní je zvuk

  • Jak poznat dobrý reproduktor?
  • Na co se soustředit, čemu se vyhnout
  • Kvalitu najdete spíš u výrobců audio komponent než u typicky počítačových značek

Záložka ozvučení počítače nebude patřit mezi ty, na které návštěvníci internetových obchodů klikají nejčastěji. Mohli bychom dokonce napsat i něco o zatuchlosti této kategorie. Vždyť v nabídkách najdete produkty, které byly na trhu klidně před deseti lety.

Avšak uživatelům i staré reproduktory stále slouží k plné spokojenosti a nemají důvod měnit to, co funguje a slouží. Proti reproduktorům také stojí rostoucí obliba sluchátek: v zaměstnání jsou spíše nutností a v domácnosti často také, pokud se zde nachází více rušivých elementů. Ostatně i proto výrobci produkují spoustu nových modelů a my je rádi testujeme.


Nejoblíbenější reproduktory

Niceboy ORYX VOX 2.0 Niceboy ORYX VOX 2.0
nabízí 36 obchodů za ceny od 521 Kč
Porovnat ceny
Edifier R1280DB Edifier R1280DB
nabízí 47 obchodů za ceny od 2 289 Kč
Porovnat ceny
Logitech Z-906 Logitech Z-906
nabízí 55 obchodů za ceny od 5 509 Kč
Porovnat ceny
Genius SP-U125 Genius SP-U125
nabízí 53 obchodů za ceny od 172 Kč
Porovnat ceny
Edifier R1700BT BT 2.0 Edifier R1700BT BT 2.0
nabízí 30 obchodů za ceny od 2 540 Kč
Porovnat ceny

Další oblíbené reproduktory


Reproduktory jsou také přesně tím produktem, se kterým jste spokojeni, dokud nevyzkoušíte nějaký novější, kvalitnější model. Jenže jak? K poslechu vystavené počítačové reproduktory v prodejnách běžně nenajdete.

Ale i tak je tady vidět jakýsi vývoj. Audio výrobci se zvedli z pohodlí obýváků a vydali se do pracoven a studentských pokojů, odkud chtějí vytlačit tradiční výrobce počítačových reproduktorů. Ostatně i vy byste měli nové ozvučení hledat i jinde než v e-shopech s počítači.

Marvo SG-266BT_OREZ.jpg
Takhle raději ne. Blikající, malé, plastové repráčky s výkonem v jednotkách wattů – to není recept na spokojený poslech. Tato pětistovka bude doslova vyhozená oknem, zato reproduktory za dva až tři tisíce budou dělat radost klidně deset let

V dalších částech článku – klikněte na šipku – projdeme, co je dnes na trhu k dispozici. Poradíme, jak vybírat, a doporučíme některé reproduktory, které se nám osvědčily

Jak vybírat elektroniku

Poradíme vám, jak dobře vybrat hardware a domácí elektroniku. Na co si dát pozor, čemu se vyhnout a co je naopak velmi důležité.  Srozumitelně a přehledně.

TelevizorySoundbary • RouterySSDChytré hodinkyProjektoryTabletyFotomobilyMonitoryÚložiště NAS3D tiskárnySluchátka • Herní konzole

A další desítky článků na téma Jak dobře vybrat

Diskuze (35) Další článek: První dřevěný satelit LignoSat poletí letos do vesmíru. Jeho úkolem je otestovat ekologičtější řešení

Když navštívíte internetový obchod přes náš katalog zboží, Živě za to může získat provizi. Službu Zboží Živě provozujeme ve spolupráci s Heureka.cz.

Témata článku: , ,