Jak uspět na internetu? Díky účinnému SEO!

Chcete uspět se svým webem na internetu? Zaručeným řešením je profesionální SEO (optimalizace pro vyhledávače).
Jak uspět na internetu? Díky účinnému SEO!

Co je SEO a jak funguje

SEO je vyzkoušený a velmi efektivní způsob, jak přivést zákazníky k vašim produktům, na vaše webové stránky nebo do e-shopů. Profesionální SEO dokáže na základě celé řady dílčích odborných aktivit, jako je SEO audit, SEO analýza, budování zpětných odkazů nebo copywriting, a jejich následné kompletizace zajistit, aby právě vašim stránkám či e-shopům přidělily vyhledávače ty nejvyšší pozice. Být mezi prvními na Googlu nebo Seznamu je bez profesionálního SEO téměř nemožné, zvláště pokud vaše produkty patří mezi často vyhledávané (existuje velká konkurence).

Klepněte pro větší obrázek

Je opravdu SEO tak důležité?

SEO představuje jeden z nejefektivnějších marketingových nástrojů na světě, neboť zboží nevnucuje, ale naopak přivádí zainteresované zákazníky k vám. Koupěchtivý návštěvník internetu hledá konkrétní produkt a záleží jen na vyhledávačích (robotech), koho mu nabídnou jako prvního a komu prakticky zavřou dveře k úspěchu přidělením neatraktivní pozice někde v druhé či páté desítce. Pouze profesionálové přitom vědí, jak vyzrát na roboty. Amatérů, kteří se domnívají, že dovedou realizovat kvalitní SEO, je celá řada, avšak pouze renomovaná a léty ověřená společnost garantuje úspěch.

Lze získat kvalitní SEO levně & rychle?

Na českém trhu dnes existuje poměrně velký počet SEO agentur, které lákají zákazníky na vidinu snadného úspěchu. Jenže, často se pod lákavou nabídnout skrývá nutnost podepsání dlouhodobých jednostranně nevýhodných smluv. Obecně dále platí, že pokud má být dobrý výsledek opravdu zaručen, nelze se spoléhat na nabídku společností s neprůhlednými cenami, pochybnými produkty a nedostatkem kvalitních referencí.

Proto vznikl historicky první internetový obchod se SEO produkty a službami v České republice. Je provozován renomovanou společností SEO Expert, členem hlavního Sdružení pro internetovou reklamu SPIR. Nabízí velmi levné a expresně zpracované SEO produkty, které opravdu fungují a zakládá si tak na svých nejlepších dlouholetých zkušenostech. SEO obchod mimo jiné vyniká například těmito zajímavými výhodami:

  • Všechny produkty v češtině s doručením elektronickou formou
  • Rychlý garantovaný termín dodání se zárukou vrácení peněz
  • Super nízká cenu produktů díky unikátnímu způsobu prodeje a výroby
  • Placení online (PayPal, platební a kreditní karty, ale i bankovní převod)
  • Bonusy za každý nákup a věrnostní dárky ke každé objednávce
  • Poradenství ZDARMA, můžete využít on-line chat, e-mail či telefon.
 

EXKLUSIVNĚ! Pro prvních 100 čtenářů ŽIVĚ.cz slevový kupón ve výši 300,- Kč: ZIVE300SEO

 

Z čeho se vlastně skládá kvalitní SEO, aby fungovalo?

Špičkové profesionální SEO tvoří řada dílčích specializovaných aktivit. Je riskantní svěřit se amatérům či začátečníkům, kteří se obvykle domnívají, že SEO spočívá jen v rozmístění vhodných klíčových slov do textu. Kvalitní SEO se ale sestává z těchto činností:

Analýza klíčových slov – získáte kvalitní klíčová slova a fráze, která odpovídají vaší nabídce a zároveň jsou často hledána uživateli internetu. Díky tomu budete vědět, na co máte vhodně cílit.

Zpětné odkazy – jeden z pilířů SEO. Odkazy umístěné na cizích kvalitních a relevantních webech či článcích vedou přímo na váš web. Maximálně zvyšují pozice ve vyhledávačích, návštěvnost stránek a popularitu na internetu. Můžete zkusit akční balíček 50 trvalých zpětných odkazů či rozeslání Vašeho PR článku s cílovými odkazy na 60 českých PR portálech a to má svůj cenný efekt.

Copywriting – tvorba textů, které prodávají. Kromě přesvědčivého obsahu také zásadně ovlivňují pozice ve vyhledávačích. Text je jediným zdrojem informací o produktu, proto právě on rozhoduje o prodeji. Můžete si zkusit nechat napsat copywriting 1 stránky.

SEO audit – zhodnotí vaše webovky či e-shop. Odhalí chyby a navrhne řešení pro zvýšení pozic. Zahrnuje efektivní propagaci, kalkulaci efektivnosti a návratnosti investic do SEO. Nyní můžete získat akční SEO audit internetového obchodu za super cenu či výhodný SEO audit webových stránek!

SEO analýza – rozbor klíčových slov, porovnání úrovně optimalizace s konkurencí, analýza překážek pro vyhledávací roboty, rozbor obsahu, struktury a uspořádání webu, rozbor off-page faktorů (zpětné odkazy, registrace do katalogů, sociální sítě). Tvorba kompletního plánu a cen.

SEO správa – dlouhodobá služba rozličných SEO aktivit určená majitelům firemních webů, internetových obchodů a portálů, zaměřených na konverzi s vysokou návštěvností. Maximální zviditelnění webu, zvýšení a udržení návštěvnosti, oslovování cílových skupin, zvyšování počtu objednávek a snižování nákladů na získání zákazníka.

Můžete také využít velmi oblíbených SEO startovacích balíčků pro začátečníky nebo odborných SEO konzultací. Nemusíte být počítačový mág, abyste dosáhli úspěchu na internetu. Stačí nakupovat v SEO obchodě a svěřit získání výsledků profesionálům v oboru! 

Klepněte pro větší obrázek

Kdo je SEO Expert a jeho spokojení zákazníci

SEO Expert s.r.o. se úspěšně zabývá komplexní optimalizací pro vyhledávače na českém i slovenském trhu. Disponuje certifikátem kvality řízení ISO 9001 i certifikacemi Google Analytics a Google Adwords. Mezi jeho spokojené zákazníky patří mj. společnosti ING, Plzeňské městské dopravní podniky, Prvá stavebná sporiteľňa, Canadian Medical Care, Profi Credit či Česko-Slovenská filmová databáze. Pokud jim fandíme, můžete se připojit k jejich fanouškům na síti Facebook.

 

Další článek: Firefox 4: vyšla poslední beta verze

Témata článku: Český e-shop, Credit, Nejvyšší pozice, NEAT, Audit, Zvýšený obsah, Jak, Google AdWords, Startovací cena, První článek, Filmová databáze, Vyhledávaný text, Google Analytics, Kompletní plán, Slevový kupón, Nejefektivnější způsob, Počítačové sestavy na Mall.cz


Určitě si přečtěte

Není jen Flightradar: Našli jsme další aplikace pro sledování letadel, některé ukážou i víc

Není jen Flightradar: Našli jsme další aplikace pro sledování letadel, některé ukážou i víc

** 8 služeb pro sledování leteckého provozu ** Nejznámější je Flightradar24, ale alternativy leckdy prozradí více ** Letadla i v této pohnuté době čile létají a je co pozorovat

Karel Kilián | 14

Šmírování kamerami Googlu: Koukněte, co šíleného se objevilo na Street View

Šmírování kamerami Googlu: Koukněte, co šíleného se objevilo na Street View

Google stále fotí celý svět do své služby Street View. A novodobou zábavou je hledat v mapách Googlu vtipné záběry. Podívejte se na výběr nejlepších!

redakce | 4

Nejlepší notebooky do 20 000 Kč. Tipy, co se dnes vyplatí koupit

Nejlepší notebooky do 20 000 Kč. Tipy, co se dnes vyplatí koupit

** S cenou do 20 tisíc lze vybrat solidní notebook na práci i hry ** Přenosné notebooky nabídnou i kovová těla a rychlý hardware ** Možná největší problém je nedostupnost, nejžádanější kusy jsou vyprodané

David Polesný | 13

DeOldify: Téměř zázračná technologie, která obarvuje 2. světovou válku, nebo vaše fotky z dětství

DeOldify: Téměř zázračná technologie, která obarvuje 2. světovou válku, nebo vaše fotky z dětství

** Neuronová síť DeOldify obarvuje fotky ** Můžete si ji vyzkoušet sami i bez superpočítače ** YouTube je plný obarvených ikonických videí

Jakub Čížek | 21


Aktuální číslo časopisu Computer

Velký test fitness náramků

Levné záložní zdroje

Jak si zabezpečit domov

Nejlepší monitory na trhu