Software | Sport

Jak synchronizovat naměřené sportovní aktivity ve více službách. Strava, Garmin, Runkeeper a další

Pokud máte v Endomondu, Stravě či Runkeeperu mnohaletou sportovní historii, nemusíte se obávat její ztráty při přechodu ke konkurenci. Jednoduchá webová aplikace přenese všechny vaše záznamy do dalších služeb.

Pro záznam svých sportovních aktivit, jako je běh nebo cyklistika, můžete využívat velké množství služeb. Od těch tradičních, k nimž náleží třeba Endomondo nebo Runkeeper, přes pokročilejší Stravu až Garmin Connect, který je určený výhradně pro majitele zařízení od Garminu.

Pokud ale některou z těchto platforem začnete používat, měnit ji pravděpodobně nebudete chtít – už jen kvůli tomu, že na té původní máte svoji sportovní historii. Na tohle naštěstí pamatuje několik nástrojů, které jsou připraveny pro synchronizaci zaznamenaných aktivit mezi další služby. Osobně se mi osvědčila webová aplikace Tapiriik dostupná na www.tapiriik.com.

Pokračování článku patří k prémiovému obsahu

Získejte neomezený přístup a Živě bez reklam už za 41 Kč měsíčně

Témata článku: Software, Historie, Hodinky, Sport, Dropbox, Články z Computeru, Garmin, Aplikace, Záznam, GPX, Synchronizace, Endomondo, Zahájení, Runkeeperu, Runkeeper, Jak, Služba, Strava, Sportovní aktivita, Webová aplikace, Garmin Connect

Aktuální číslo časopisu Computer

Jak prodloužit výdrž notebooku

Velké testy: gamepady a inkoustové tiskárny

Důkladný test Sony Playstation 5