Jak stáhnout nejnovější Windows? Dnes vychází April 2018 Update!

Jak stáhnout nejnovější Windows? Dnes vychází April 2018 Update! | Foto: Downloadsource.es Tutoriales y descargas gratis, CC BY-NC-SA 2.0

Dnes Microsoft vypustí k ručnímu stažení nejnovější aktualizaci Windows 10 – April 2018 Update (původně označovaná jako Spring Creators Update). Ta přináší několik novinek a vylepšení a pokud nechcete čekat, až k vám doputuje skrze Windows Update, můžete si ji stáhnout již nyní.

Update Assistant

Microsoft poskytuje asistenta pro aktualizace, díky kterému si můžete stahovat aktuální novinky. Dubnová aktualizace zde bude dostupná v průběhu dneška.

  1. Stáhněte si Update Assistant ze stránek Microsoftu.
  2. Po spuštění program zkontroluje, zda je k dispozici nová aktualizace. Pokud žádnou nenajde, vyčkejte a zkuste to znovu později.
  3. V případě úspěchu se vše samo stáhne a počká na potvrzení instalace.

Windows Insider

Pokud jste opravdu nedočkaví, můžete se zapojit do programu Windows Insider, ve kterém se aktuální sestavení již nachází. Z programu pak můžete okamžitě vystoupit a nebudete dále dostávat žádné betaverze systému.

  1. V Nastavení – Zabezpečení a aktualizace zvolte Windows Insider a zapojte se do programu. K tomu je nutné být přihlášený Microsoft účtem.
  2. Zvolte volbu Posílat mi jen aktualizace v rané fázi.
  3. Po restartování počítače vám Windows update stáhne April 2018 Update.
  4. Po dokončení instalace opět zavítejte do sekce Windows Insider a odběr si odhlaste. V opačném případě by vám začaly chodit testovací sestavení podzimní verze.
Diskuze (164) Další článek: J-deite RIDE: První „skutečný“ Transformer přichází!

Témata článku: Microsoft, Windows, April 2018 Update, Windows 10, Operační systémy, Zajímavosti, Aktualizace, Spring Creators update, Ruční stažení, Testovací sestavení, Nová aktualizace, Nejnovější aktualizace, Program, April, Insider, Update Assistant, Podzimní verze, Raná fáze, Assistant, Opačný případ

Určitě si přečtěte


Aktuální číslo časopisu Computer

Jak rychlé je nabíjení bez drátů?

Test 11 sluchátek pro hráče

Aplikace, které vám zachrání dovolenou

Kompletní přehled datových tarifů