Windows 10 | Windows | April 2018 Update

Jak stáhnout nejnovější Windows? Dnes vychází April 2018 Update!

Jak stáhnout nejnovější Windows? Dnes vychází April 2018 Update! | Foto: Downloadsource.es Tutoriales y descargas gratis, CC BY-NC-SA 2.0

Dnes Microsoft vypustí k ručnímu stažení nejnovější aktualizaci Windows 10 – April 2018 Update (původně označovaná jako Spring Creators Update). Ta přináší několik novinek a vylepšení a pokud nechcete čekat, až k vám doputuje skrze Windows Update, můžete si ji stáhnout již nyní.

Update Assistant

Microsoft poskytuje asistenta pro aktualizace, díky kterému si můžete stahovat aktuální novinky. Dubnová aktualizace zde bude dostupná v průběhu dneška.

  1. Stáhněte si Update Assistant ze stránek Microsoftu.
  2. Po spuštění program zkontroluje, zda je k dispozici nová aktualizace. Pokud žádnou nenajde, vyčkejte a zkuste to znovu později.
  3. V případě úspěchu se vše samo stáhne a počká na potvrzení instalace.

Windows Insider

Pokud jste opravdu nedočkaví, můžete se zapojit do programu Windows Insider, ve kterém se aktuální sestavení již nachází. Z programu pak můžete okamžitě vystoupit a nebudete dále dostávat žádné betaverze systému.

  1. V Nastavení – Zabezpečení a aktualizace zvolte Windows Insider a zapojte se do programu. K tomu je nutné být přihlášený Microsoft účtem.
  2. Zvolte volbu Posílat mi jen aktualizace v rané fázi.
  3. Po restartování počítače vám Windows update stáhne April 2018 Update.
  4. Po dokončení instalace opět zavítejte do sekce Windows Insider a odběr si odhlaste. V opačném případě by vám začaly chodit testovací sestavení podzimní verze.
Diskuze (163) Další článek: J-deite RIDE: První „skutečný“ Transformer přichází!

Témata článku: Microsoft, Windows 10, Windows, Operační systémy, Zajímavosti, Aktualizace, April 2018 Update, Testovací sestavení, Update Assistant, Program, Raná fáze, April, Dubnová aktualizace, Nejnovější aktualizace, Dolní, Insider, Podzimní verze, Spring Creators update, Nová aktualizace, Ruční stažení, Opačný případ, Assistant


Určitě si přečtěteAktuální číslo časopisu Computer

Nejlepší programy pro úpravu fotek zdarma

Externí disky pro zálohu dat

Velký test: herní notebooky

Srovnání 12 batohů