Jak snadno vytvořit webové stránky pro vaše podnikání

(Inzerce) Každý podnikatel, který chce v konkurenčním prostředí přežít, by měl mít i webové stránky nebo e-shop na vlastní .CZ doméně. Kterou službu ale vybrat?
Jak snadno vytvořit webové stránky pro vaše podnikání

Být snadno dohledatelný na internetu je priorita č. 1, pokud to s vaším podnikáním myslíte opravdu vážně. Podnikatelé ale často bojují s časem, chtějí ušetřit co nejvíc peněz a požadují rychlé, ale kvalitní řešení. Co s tím?

Ideálním řešením je redakční systém, který je vhodný pro uživatele, kteří nemají zkušenost s programováním, ale chtějí si během krátké doby obsah stránek tvořit sami.

TIP: Ukázky webů tvořených v redakčním systému najdete na www.inPage.cz

Výhodou redakčního systému je, že si stránky můžete jednoduše „naklikat“, samotná tvorba stránek není vůbec těžká. Pokud navíc v českém prostředí zvolíte pro internetové stránky .CZ doménu, mezi konkurenty se neztratíte.

Který redakční systém pro .CZ doménu vybrat?

Existuje řada redakčních systémů pro tvorbu webových stránek na .CZ doméně. Jedním z nich je i inPage, za kterým stojí společnost ZONER software.  Je ideální pro všechny, kdo hledají nízkonákladovou službu, která rychle přinese výsledky v podobě vytvořených stránek.

Klepněte pro větší obrázek 
Obrázek: Ukázky webových stránek

Redakční systém inPage se hodí pro všechny začínající podnikatele a živnostníky, i zajeté firmy. Lze ho využít i pro renovaci starého webu. Součástí ceny je redakční systém, .CZ doména, e-mailové adresy, fotogalerie, e-shop a další služby.

Potřebujete web, ale nemáte čas?

Pokud chcete mít v krátkém čase nové stránky, odpovídající současným trendům, nechte si je vytvořit profesionály. Cena není vysoká (od 2.900 Kč) a získáte tím kromě úspory času i řadu výhod. Samozřejmostí je .CZ doména v ceně. Z dodaných textů vám vytvoříme kompletní profesionální webovou prezentaci nebo eshop. Vytvoříme vzhled stránek odpovídající aktuálním trendům. Stránky budou optimalizované pro snadné dohledávání v internetových vyhledávačích (Google, Seznam,…). Vaše nové stránky (včetně domény zdarma) budou připravené tak, aby byly co nejúspěšnější. Více informací o vytvoření stránek>>

Tvorba webových stránek týmem inPage vám ušetří čas, který můžete věnovat svému podnikání nebo své rodině. Vytvoříme profesionální webovou prezentaci za vás!

Klepněte pro větší obrázek

Stránky i v mobilu

Součástí inPage je i podpora mobilních zařízení, pomocí které snadno zpřístupníte obsah stránek i na mobilu či tabletu. Můžete si sami vybrat, zda na mobilech lze používat speciální mobilní verzi šablony, nebo klasický vzhledu přednastavených šablon. Stačí k tomu pár kliků. Výhodou mobilní šablony je větší přehlednost stránek (větší písma) a menší datová zátěž (nenačítá se všechna grafika). Můžete také pohodlněji objednat zboží z e-shopu nebo snáze vyplňovat formuláře na webu.

Zvládnete web vytvořit sami?

Chcete-li si vyzkoušet tvorbu stránek sami, můžete zkusit bezplatnou, plnohodnotnou demo verzi. Po přihlášení na vás čeká jednoduchý průvodce, ve kterém vytvoříte první stránku na .CZ doméně do pár minut. Grafický vzhled můžete vybírat ze stovky barevných kombinací. Váš business na internetu tak může pomalu začít. Vyzkoušet ZDARMA>>

.CZ doména – nejlepší volba

.CZ doména je součástí webové adresy, e-mailové adresy a všech dalších adres internetových služeb. Vytváří internetovou identitu dotyčné osoby či organizace. Na českém internetu je nejvíce oblíbená ze všech existujících doménových koncovek (aktuálně se těší přes 1.140.000 registracím). Pro prezentaci v českém prostředí má nezaměnitelný význam. Pokud chceme začít prezentovat svoji firmu či osobu, jasná volba by měla padnout na .CZ doménu od české firmy. Reference a přehled webů, stejně jako ostatní informace naleznete na stránkách www.inPage.cz.

Úspěšné webové stránky na .CZ doméně vám přeje ZONER software, přední poskytovatel webhostingových služeb od roku 1996.

*Ceny uvedené v článku jsou bez DPH. 

Další článek: Internet věcí, data a žádné kabely, tomu jde naproti Intel

Témata článku: Ostatní informace, Klasický vzhled, Nejlepší volba, Podnikání, Podnik, Současný trend, Obsah stránek, Reference, Zoner Software, Ideální volba, Mobilní GT, Součást ceny, Jednoduchý průvodce, Kvalitní řešení, Str, České prostředí


Určitě si přečtěte

Nejlepší notebooky do 20 000 Kč. Tipy, co se dnes vyplatí koupit

Nejlepší notebooky do 20 000 Kč. Tipy, co se dnes vyplatí koupit

** S cenou do 20 tisíc lze vybrat solidní notebook na práci i hry ** Přenosné notebooky nabídnou i kovová těla a rychlý hardware ** Na hraní se hodí více peněz, ale na použitelný základ dvacet tisíc stačí

Tomáš Holčík, David Polesný | 50

Měření rychlosti internetu: Populární Speedtest.net neřekne o skutečné rychlosti internetu téměř nic

Měření rychlosti internetu: Populární Speedtest.net neřekne o skutečné rychlosti internetu téměř nic

** Speedtest stále častěji měří jen rychlost na poslední míli ** Ta však ale neodpovídá reálnému surfování ** Jak se tedy pokusit změřit tu skutečnou?

Jakub Čížek | 85

Český Turris MOX: Nejbláznivější síťový počítač nejen pro fanoušky Lega

Český Turris MOX: Nejbláznivější síťový počítač nejen pro fanoušky Lega

** CZ.NIC začal prodávat svůj Turris MOX ** Z několika základních jednotek postavíte skoro cokoliv ** Kompletní Wi-Fi router, rozsáhlý switch i univerzální linuxový server

Jakub Čížek | 31

Nejlepší příslušenství k počítači. Tipy na osvědčené klávesnice, tiskárny, routery…

Nejlepší příslušenství k počítači. Tipy na osvědčené klávesnice, tiskárny, routery…

** Tipy na klávesnice, myši, routery, tiskárny, sluchátka a další věci k počítačům ** Poradíme, s jakými produkty neuděláte chybu ** Vybíráme jak příslušenství na běžnou práci, tak na hraní her

David Polesný | 22Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest 12 bezdrátových sluchátek

Vyplatí se Apple z bazaru?

Test batohů pro notebooky

Vybíráme nejlepší sportovní hodinky