Tipy | Služby | Návody

Jak sledovat změny na webu. Takhle si naklikáte vlastního hlídacího psa

Jednoduchý webový nástroj nastavíte za pár minut tak, že za vás bude sledovat změny cen, dostupností nebo třeba nově vydané vstupenky na kýžený koncert. Anebo jakoukoli jinou změnu kdekoli na webu.
Jak sledovat změny na webu. Takhle si naklikáte vlastního hlídacího psa

Slevy, dostupnost zboží nebo naskladnění na oblíbenou pobočku – to jsou informace, které lze ve velkých e-shopech sledovat pomocí hlídacích psů. Stačí zadat parametry, při změně vám přijde e-mail.

Jenže co dělat u menších obchodů, platforem pro prodej vstupenek, nebo kdekoli jinde na webu, kde by se hodilo sledování změn obsahu? Zkuste českou platformu Apify, která kromě mnoha dalších automatizačních nástrojů nabízí i tzv. Content Checker...

Registrace vás nemine

Prvním krokem je registrace do Apify (jde to i pomocí Googlu a účtu na Githubu). Další kroky povedou do rozhraní sdružujícího vývojářské nástroje, kde nás bude zajímat nabídka Actors.  1  Ze seznamu nabízených možností vyberte jakub­balada/content-checker  2  a v horní části vytvořte novou úlohu pomocí Create new task.

Pokračování článku patří k prémiovému obsahu

Získejte neomezený přístup a Živě bez reklam už za 41 Kč měsíčně

Témata článku: Google, Safari, Tipy, GitHub, E-shopy, E-mail, Služby, Návody, Hlídací pes, Google Chrome, Schedules, Apify, Create new, Kontejner, Řádek, Nástroj, Actors, Vstupenky, Dostupnost, Cron, KoncertJak promítnout displej telefonu na počítač s Windows 10

Jak promítnout displej telefonu na počítač s Windows 10

Chcete jednoduše ukázat známým fotky z dovolené a displej vašeho telefonu vám přijde malý? Promítněte si jej na obrazovku počítače, bez nutnosti kopírování nebo připojení přes kabel.

Jan Spěšný
SmartphoneWindows 10Android
40 ženských erotických symbolů osmdesátých let

40 ženských erotických symbolů osmdesátých let

Vyzývavá krása, rafinovanost, nevinnost i perverzní voyeurské fantazie. Filmaři už se sexu ve filmu nebáli, a tak dala 80. léta vzniknout řadě kultovních ženských erotických symbolů.

Marek Čech
Filmy a seriály
eFootball je obrovským propadákem, Konami vydalo oficiální omluvu

eFootball je obrovským propadákem, Konami vydalo oficiální omluvu

Nový fotbálek je sice zcela zdarma, to ale na kvalitách zrovna nepřidává.

Michal Maliarov
eFootballKonami
Recenze Windows 11. Microsoft nás opíjí rohlíkem a omezuje použitelnost

Recenze Windows 11. Microsoft nás opíjí rohlíkem a omezuje použitelnost

** Oproti Desítkám významně stouply hardwarové požadavky ** Windows 11 mají nový vzhled, ale výrazně narušují workflow. ** Potěší vyhledávání, multitasking i rychlejší aktualizace

Petr Urban
Windows 11Testy