Tipy | SMS

Jak psát, posílat a přijímat SMS na počítači

Psát a přijímat textovky nemusíte jen prostřednictvím telefonu. Pomocí aplikací od Microsoftu nebo Googlu jej propojíte s vaším počítačem, díky čemuž pak můžete SMS zprávy vyťukávat pohodlněji na klávesnici. Zjednoduší vám to i správu zpráv.
Jak psát, posílat a přijímat SMS na počítači

Až to může vypadat zpátečnicky, i dnes se posílají SMS zprávy. Jedním z úskalí je, že zprávy musíte vyťukávat na malém displeji telefonu, což není úplně pohodlné. Ale proč nepsat textovky na klávesnici počítače?

Služby Facebooku

Instantní kecálci běžně nabízejí své aplikace jak pro telefon, tak pro desktop. Messenger od Facebooku funguje propojeně z jakéhokoli zařízení, kam se pod svým účtem přihlásíte. S WhatsAppem svázaným s vaším telefonním číslem je to trochu složitější, nicméně aplikace pro počítač Whats­App desktop nebo i webové rozhraní web.whatsapp.com vás celým procesem jednoduše provede.  1  Následně musíte být s telefonem připojení k internetu a můžete skrz počítač posílat a přijímat zprávy, prostřednictvím desktopové aplikace pak i telefonovat nebo spustit videohovor.

Klepněte pro větší obrázek

Pokračování článku patří k prémiovému obsahu

Získejte neomezený přístup a Živě bez reklam už za 41 Kč měsíčně

Témata článku: Microsoft, Windows, Facebook, Apple, Google, Internet, Články z Computeru, Android, WhatsApp, Klávesnice, Tipy, SMS, Telefon, Windows Store, Your Phone Companion, GIF, Aplikace, Počítač, TextovkaNejnovější notebooky HP Spectre x360 lákají na 16palcové OLED displeje a hromadu chytrých funkcí

Nejnovější notebooky HP Spectre x360 lákají na 16palcové OLED displeje a hromadu chytrých funkcí

** HP představilo nové notebooky HP Spectre x360 16 ** Taháky jsou displej, výkon a dobrá výbava ** Notebooky slibují i netradiční chytré funkce

Karel Kilián
SpectreHewlett Packard (HP)Notebooky
40 ženských erotických symbolů osmdesátých let

40 ženských erotických symbolů osmdesátých let

Vyzývavá krása, rafinovanost, nevinnost i perverzní voyeurské fantazie. Filmaři už se sexu ve filmu nebáli, a tak dala 80. léta vzniknout řadě kultovních ženských erotických symbolů.

Marek Čech
Filmy a seriály