Tipy | SMS

Jak psát, posílat a přijímat SMS na počítači

Psát a přijímat textovky nemusíte jen prostřednictvím telefonu. Pomocí aplikací od Microsoftu nebo Googlu jej propojíte s vaším počítačem, díky čemuž pak můžete SMS zprávy vyťukávat pohodlněji na klávesnici. Zjednoduší vám to i správu zpráv.

Až to může vypadat zpátečnicky, i dnes se posílají SMS zprávy. Jedním z úskalí je, že zprávy musíte vyťukávat na malém displeji telefonu, což není úplně pohodlné. Ale proč nepsat textovky na klávesnici počítače?

Služby Facebooku

Instantní kecálci běžně nabízejí své aplikace jak pro telefon, tak pro desktop. Messenger od Facebooku funguje propojeně z jakéhokoli zařízení, kam se pod svým účtem přihlásíte. S WhatsAppem svázaným s vaším telefonním číslem je to trochu složitější, nicméně aplikace pro počítač Whats­App desktop nebo i webové rozhraní web.whatsapp.com vás celým procesem jednoduše provede.  1  Následně musíte být s telefonem připojení k internetu a můžete skrz počítač posílat a přijímat zprávy, prostřednictvím desktopové aplikace pak i telefonovat nebo spustit videohovor.

image.png

Pokračování článku patří k prémiovému obsahu pro předplatitele

Chci Premium a Živě.cz bez reklam Od 41 Kč měsíčně
Váš názor Další článek: Jaký je nový Huawei Matebook 14? Loňský procesor, výborná výbava, zajímavá cena

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,