Video | Windows 10 | Téma Živě

Jak propojit telefon a počítač s Windows? Poradíme 4 způsoby, jak na to

Jak propojit telefon a počítač s Windows? Poradíme 4 způsoby, jak na to

Telefon je pohotový osobní počítač do kapsy, ale když zasedneme ke stolu, už se pro práci zpravidla více hodí běžný počítač s velkou obrazovkou a klávesnicí. Obě zařízení se proto hodí propojit, aby jejich používání bylo spojité. Nejdál je dnes v tomto směru Apple, ale i na platformě Windows existují řešení. 

Samotný Microsoft například vyvíjí povedenou aplikaci Váš telefon, která funguje mezi Androidem a Windows 10. Poradí si s SMS zprávami, fotkami a notifikacemi. Jaké jsou další alternativy a co všechno umí? To se dozvíte v dnešním videotématu.

Mohlo by vás také zajímat:

Diskuze (11) Další článek: Ufologická organizace To the Stars Academy of Arts & Sciences naznačuje, že získala mimozemské artefakty

Témata článku: Windows, Microsoft, Apple, Software, Video, Internet, Android, Samsung, Windows 10, Mobilní aplikace, Mobilní telefon, Smartphone, Téma Živě, Win +, Zorin, Windows +, SMS, Způsob, Jak, Počítač, Telefon, Běžný počítačJak promítnout displej telefonu na počítač s Windows 10

Jak promítnout displej telefonu na počítač s Windows 10

Chcete jednoduše ukázat známým fotky z dovolené a displej vašeho telefonu vám přijde malý? Promítněte si jej na obrazovku počítače, bez nutnosti kopírování nebo připojení přes kabel.

Jan Spěšný
SmartphoneWindows 10Android
Nikola Tesla: Génius, který se neuměl prodat. Věděli jste, že studoval i v Praze?

Nikola Tesla: Génius, který se neuměl prodat. Věděli jste, že studoval i v Praze?

Nikola Tesla po sobě zanechal zhruba 700 vynálezů, z nichž mnohé změnily svět. Přesto se za života dostatečného uznání nedočkal. V červenci uplynulo 165 let od jeho narození.

Jan Spěšný
Ode dneška se vydávají nové občanky včetně NFC a otisků prstů
Lukáš Václavík
eObčankaČeskoeGovernment