Windows 10 | Heslo | Návody

Jak prolomit zapomenuté heslo ve Windows 10. Je to až překvapivě snadné...

V době, kdy je tlak na volbu co nejsilnějších hesel, není nic výjimečného, když heslo zapomenete. Co ale dělat, když se pak nemůžete dostat do Windows?

Heslo do Windows není velká překážka, a pokud nemáte šifrovaný disk, vždy se k dokumentům, souborům na ploše a dalším datům dá dostat – už jen tím, že lze disk vymontovat a přistoupit k němu z jiných Windows, nabootovat jiný systém z flashdisku, anebo systém přeinstalovat se zachováním dat. My si ale ukážeme, jak se jednoduše dostat do samotných Windows, která máte zaheslovaná.

Obnovení hesla k účtu Microsoft

Cest existuje více a záleží také na tom, jaký typ účtu ve Windows máte – pokud jde o on-line účet u Microsoftu, je to s obnovením hesla velice jednoduché. Stačí kliknout na Zapomenuté heslo,  1  anebo na mobilním telefonu či na počítači přejít na adresu login.live.com, zadat svou e-mailovou adresu a kliknout na Zapomenuté heslo.  1  Pak pomocí zaslaného bezpečnostního kódu na tuto adresu či na telefonní číslo  2  nastavíte nové. A následně už se novým heslem do Windows přihlásíte, počítač však musí být připojen k internetu.

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek

Tento článek je součástí balíčku PREMIUM+

Odemkněte si exkluzivní obsah a videa bez reklam na devíti webech.

Vyzkoušet za 1 Kč Nebo samostatné Živě Premium
Diskuze (7) Další článek: Webový agregátor Zprávy Google dostal ke 20. narozeninám nový vzhled a širší možnosti nastavení

Témata článku: Microsoft, Windows, Internet, Windows 10, Heslo, Články z Computeru, Návody, Volby, Pro, Enter, Příkaz, Účet, Příkazová řádka, Finta, Počítač, Cmd +, Flashdisk, Alto