Jak nejlépe zabezpečit webové stránky

(placená inzerce) Kvalitní www projekty a e-shopy řeší bezpečnost na internetu jako jednu z priorit. Jak zabezpečujete zákaznická data a jak se bráníte phishingu vy?
Jak nejlépe zabezpečit webové stránky

Více informací o zabezpečení webových stránek najdete na www.SSLmarket.cz

Denně navštěvujeme desítky stránek a trávíme čas na internetu. Na kterých portálech jste dnes byli? Co všechno jste internetu „svěřili“? Rodné číslo? Číslo platební karty? Nebo vaše heslo k internetovému bankovnictví? Možná jste si všimli, že některé navštívené stránky nemají zabezpečenu komunikaci přes bezpečný (HTTPS) protokol. Kdokoliv může číst data proudící mezi počítačem uživatele a serverem, což znamená, že vaše citlivé osobní údaje mohou být během pár sekund odcizena třetí osobou. A útočníkovi k tomu stačí volně dostupné softwarové vybavení. Co s tím?

Klepněte pro větší obrázek

Jak se chránit proti hackerům

Hledáte-li nejlevnější cestu, jak rychle a dobře zabezpečit webové stránky, řešením je nejlevnější SSL certifikát RapidSSL. Pro 99,9 % prohlížečů nabízí plně důvěryhodný certifikát za velmi nízké pořizovací náklady od 1 Kč denně. Zajistí šifrování veškeré komunikace proudící mezi vaší doménou a návštěvníkem. Zabezpečí tvar domény s i bez www. Navíc sami nemusíte nic zdlouhavě nastavovat – stačí objednat a šikovný admin ho nasadí na web během pár minut. K certifikátu také získáte automaticky RapidSSL Site Seal pečeť, návštěvník na vašem webu ihned pozná, že jsou stránky zabezpečené.

„Díky SSL certifikátu budou citlivá data vašich zákazníků a návštěvníků stránek chráněna před hackery a podvodníky.“

Nepromeškejte 50% slevu na SSL certifikát

Zabezpečení webových stránek už dávno nepatří k nadstandartním službám – naopak stále více zákazníků se při výběru navštívených www stránek, eshopů apod. řídí i tím, jakou míru zabezpečení navštívená doména vykazuje. Pokud právě o zabezpečení webu přemýšlíte, právě teď je možné získat SSL certifikát RapidSSL pro zabezpečení stránek ještě levněji! Stačí vložit slevový kód RAPODZ13 na konci objednávky.

Bližší informace o nejlevnějším SSL certifikátu RapidSSL>>

Klepněte pro větší obrázek

Certifikát RapidSSL se hodí se pro jakýkoli internetový projekt, kde se nevyžaduje ověření společnosti, pro kterou byl SSL certifikát vystaven. Příkladem jsou menší www projekty, intranet, interní systémy a další, pro které by mělo být zabezpečení SSL certifikátem a ochrana dat samozřejmostí.

Náš TIP: Pokud máte na webový projekt, u kterého chcete zvýšit úroveň zabezpečení (a nestačí vám RapidSSL), doporučujeme využít tzv. OV certifikát s kompletním ověřením společnosti. Výhody? Vyšší stupeň ověření výrazně zvýší důvěru návštěvníků v provozovatele www stránek. Zkusit můžete například certifikát Thawte Web Server od jedné z nejznámějších tradičních autorit Thawte nyní se slevou 33 %.

A jaký krok k zabezpečení vašich www stránek dnes uděláte Vy?

Přehledné informace k SSL certifikátům a certifikačním autoritám najdete na www.SSLmarket.cz.

Klepněte pro větší obrázek

Další článek: Testlab: Jak vybírat LCD monitor?

Témata článku: Webový projekt, Nejlevnější cesta, Důvěryhodný certifikát, Slevový kód, WWW, Ochrana dat, Thawte, Admin, Pořizovací náklady, Str, Rodné číslo, Seal


Určitě si přečtěte

Android Auto a Apple CarPlay představují v autech větší nebezpečí než alkohol v těle řidiče

Android Auto a Apple CarPlay představují v autech větší nebezpečí než alkohol v těle řidiče

Výsledky této studie vás zřejmě vůbec nepřekvapí. Aspoň tak ale můžeme obecně známý názor podložit čísly.

Daniel Fuglevič | 27

Jak nahradit webkameru: jde to telefonem, zadarmo a s lepším obrazem

Jak nahradit webkameru: jde to telefonem, zadarmo a s lepším obrazem

** Koronavirus donutil mnohé zaměstnance pracovat z domova ** V souvislosti s tím vzrostla poptávka po webových kamerách ** Webkameru ale nemusíte kupovat – stačí mobil a aplikace!

Karel Kilián | 13

Dost bylo moderních Windows 10. Pojďme je přebarvit zpět na Windows 95

Dost bylo moderních Windows 10. Pojďme je přebarvit zpět na Windows 95

** Stařičké Windows 2000 nedávno oslavily 20 let ** Někteří z vás si postěžovali, že to byly poslední hezké Windows ** Fajn, ukážeme vám, jak přebarvit Desítky o 25 let zpět

Jakub Čížek | 49

PlayStation 5 bude mít extrémně rychlé SSD a promyšlenou architekturu. Sony odhalilo technické detaily

PlayStation 5 bude mít extrémně rychlé SSD a promyšlenou architekturu. Sony odhalilo technické detaily

** Sony zveřejnilo podrobnosti k PlayStationu 5 ** Poprvé jsou k dispozici technické detaily ** Sony se hodně zaměřilo na rychlost SSD

Karel Javůrek | 31


Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest 21 grafických karet

AMD poráží Intel už i v notebooku

Jak vytvořit 3D fotky v mobilu

Nejlepší fotoaparáty do 30 000 Kč