Jak nejlépe zabezpečit webové stránky

(inzerce) Kvalitní www projekty a e-shopy řeší bezpečnost na internetu jako jednu z priorit. Jak zabezpečujete zákaznická data a jak se bráníte phishingu vy?
Jak nejlépe zabezpečit webové stránky

V tomto článku ukážeme možnosti zabezpečení www stránek pomocí tří druhů SSL certifikátů. Jednoduše tak lze zabezpečit přenos veškerých dat mezi internetovým prohlížečem návštěvníka stránek a serverem s webovou prezentací. S nasazením SSL certifikátu si nemusíme dělat starosti, pro šikovného administrátora je zprovoznění otázkou několika minut.

EV certifikáty

Certifikáty s rozšířenou validací (Extended Validation) jsou jasnou volbou pro každého provozovatele www stránek, který upřednostňuje tu nejlepší ochranu. V internetovém prohlížeči uživatel vidí výraznou zelenou barvu adresního řádku s informací o společnosti, pro kterou je SSL certifikát vystaven. Kromě bezpečné komunikace je tak výrazně snížena možnost phishingu.

Klepněte pro větší obrázek

OV certifikáty

OV certifikáty (Organization Validation) jsou střední cestou při zabezpečení webových projektů. Před vystavením dochází ke kompletní identifikaci společnosti, pro kterou je SSL certifikát vystaven, čímž je výrazně zvýšena důvěra v provozovatele www stránek. Certifikáty OV mají široké využití a jejich nasazení je možné doporučit na jakýkoliv webový projekt od firemních stránek po rozsáhlé projekty, e-shopy, intra/extranetové portály.

DV certifikáty

DV certifikáty (Domain Validation) nabízí nejrychlejší způsob zabezpečení www stránek. Před vystavením se ověřují pouze na základě e-mailového potvrzení a jejich hlavním úkolem je zabezpečit přenos dat na internetu. DV certifikáty jsou nejlevnější SSL certifikáty, jejich nasazení na webový projekt je otázkou několika minut.

Nepromeškejte EV certifikát na rok ZDARMA

Pouze do konce května můžete objednat nejlevněji EV SSL certifikát od uznávané certifikační autority GeoTrust v akci 1+1! SSL certifikát True BusinessID EV nabízí rozšířené ověření a jeho využití zvyšuje výrazně důvěryhodnost a prestiž provozovatele webových stránek.

Klepněte pro větší obrázek

Získáním nového certifikátu vyřešíte zabezpečení webového projektu s nezaměnitelným zeleným znakem bezpečnosti na dlouhé dva roky.

Klepněte pro větší obrázek

Nejširší nabídku SSL certifikátů za nejlepší ceny najdete na stránkách SSLmarket.cz.
Kontakt: ZONER software, a.s., www.SSLmarket.cz, tel. 603 196 637, admin(zav)zoner.cz.

Další článek: Virtuální česká cestovka nabízí zájezdy pomocí Street View

Témata článku: Admin, Nejrychlejší způsob, Webový projekt, Str, Nejlepší cesta, Kompletní id, Nejlevnější cesta, Jasná volba, Široké využití, WWW, Webová stránka


Určitě si přečtěte

Zkusili jsme Ryzen 7 4800HS v notebooku Asus: drtí Intel výkonem a umí být potichu

Zkusili jsme Ryzen 7 4800HS v notebooku Asus: drtí Intel výkonem a umí být potichu

** Nové osmijádro AMD pro herní notebooky překvapuje výkonem ** V rámci notebooku ROG Zephyrus G15 umí být tiché i výkonné** Rozhodnou hlavně prodávané konfigurace s lepší grafikou

Tomáš Holčík | 57

Nový Apple Macbook Air je levnější, má větší SSD a vrací se k tradiční klávesnici

Nový Apple Macbook Air je levnější, má větší SSD a vrací se k tradiční klávesnici

** Nový MacBook Air opravuje nejzásadnější chyby dosavadní verze ** Dostal lepší klávesnici, výkonnější procesor a 256GB SSD ** Apple navíc snížil ceny

Martin Miksa | 54

Deset kotev, které i v roce 2020 táhnou Android ke dnu

Deset kotev, které i v roce 2020 táhnou Android ke dnu

** Android existuje skoro 12 let a za tu dobu v mnoha směrech dospěl ** Dnes běží na sedmi z deseti telefonů, ale čemu za to vděčí? ** Našli jsme 10 kotev, které táhnou tento operační systém ke dnu

Karel Kilián | 155


Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest 24 PC zdrojů

Jak využít umělou inteligenci

10 špičkových sluchátek s ANC

Playstation 5 vs Xbox Series X